Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся День відкритих дверей

На факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся День відкритих дверей

На факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся День відкритих дверей
21.06.2022 14:03 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування день відкритих дверей вступ-2022

Двадцятого червня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) на факультеті соціальної педагогіки та психології влаштували День відкритих дверей у режимі онлайн. До зустрічі приєдналися випускники шкіл, коледжів, а також бакалаврату закладів вищої освіти. Модераторками заходу стали декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко, заступниця декана з профорієнтаційної роботи Олена Лещенко, голова приймальної комісії факультету СПП Юлія Зубцова та представники від кафедр факультету: завідувачка кафедри дизайну Ганна Чемерис, завідувачка кафедри дошкільної та початкової освіти професор Лариса Сущенко, доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Олена Андрющенко; доцентка кафедри психології Оксана Лукасевич; доцентка кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Тетяна Турбар і старша викладачка кафедри акторської майстерності Тетяна Петрик.

На початку заходу Ольга Пономаренко привітала учасників і зазначила, що факультет соціальної педагогіки та психології «існує, працює та розвивається вже більш ніж тридцять років. Напрацьована потужна наукова школа викладачів. Найголовніший наш здобуток, відомий не одному поколінні студентів, – це коротка дистанція між викладачами та здобувачами освіти. І ми цим пишаємося!». Ольга Вікторівна підкреслила, що сьогодні факультет є найкреативнішим, а також найбільшим в університеті за кількістю студентів. Ольга Вікторівна наголосила на тому, що на факультеті СПП підготовка фахівців здійснюється за сучасними та креативними освітніми програмами, вона також зазначила, що факультет є одним із найбільших в університеті за кількістю студентів.
Під час заходу учасники мали змогу ознайомитись зі спеціальностями факультету, особливостями теоретичної та практичної підготовка, перевагами навчання на різних освітніх програмах та можливостями працевлаштування. Значну увагу представники факультету СПП приділили розповіді про спеціальності та освітні програми, за якими навчаються студенти, як бакалаврату так і магістратури. А це – спеціальність 012 «Дошкільна освіта»; 013 «Початкова освіта»; 022 «Дизайн» (освітня програма «Графічний дизайн»); 026 «Сценічне мистецтво» («Театральне мистецтво»); 053 «Психологія»; 231 «Соціальна робота» («Соціальна педагогіка») – для бакалаврів і магістрів. 016 «Спеціальна освіта» («Логопедія») – для бакалаврів. 011 «Освітні, педагогічні науки» («Педагогіка вищої школи») – для магістрів. Більше інформації – за лінком:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/spp/1630
Завдяки інформативним презентаціям, якими супроводжували свій виступ доповідачі, абітурієнти дізналися, що саме вивчають студенти тієї чи тієї спеціальності, як відбуваються заняття, та уявити себе студентами. І це не дивно, адже для творчої особистості, а саме такими є студенти факультету СПП, дуже цікаво поринути в дитинство та стати учасником заняття-гри чи зробити перші кроки в театральному мистецтві. А ті, хто прагнуть допомагати іншим, а це – майбутні психологи й соціальні працівники – під час занять, на спеціальних тренінгах і на практиках оволодівають навичками, що неодмінно знадобляться їм упродовж життя.
Випускники факультету соціальної педагогіки та психології завжди затребувані на ринку праці. Так хлопці й дівчата, які навчалися за спеціальністю 012 «Дошкільна освіта» працюють у дитячих садочках, дитячих розважальних центрах, в інклюзивних закладах освіти; на спеціальності 013 «Початкова освіта» – закладах середньої освіти, спеціалізованих школах, дитячих центрах розвитку; на спеціальності 022 «Дизайн» – у рекламних і креативних агентствах, творчих лабораторіях і фотостудіях. Випускники спеціальності 231 «Соціальна робота» стають соціальними працівниками в органах державної влади та управління, аніматорами в центрах дитячої освіти та виховання, викладачами соціально-педагогічних дисциплін. Ті, хто навчався за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта» («Логопедія»), – працюють у закладах позашкільної освіти, центрах розвитку дитини, реабілітаційних центрах для дітей з особливими потребами. Ті, хто свого часу обрав спеціальність 053 «Психологія», – будують кар’єру в лікувальних закладах, реабілітаційних і центрах розвитку, рекламних компаніях та аген
ціях. Випускники спеціальності 026 «Сценічне мистецтво» стають акторами драматичного театру та кіно, хореографами-постановниками, ведучими радіо- та телепрограм. Здобувши освіту за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» («Педагогіка вищої школи») випускники стають магістрами освітніх педагогічних наук і викладачами.
Майбутніх абітурієнтів найбільше цікавила інформація про особливості вступної кампанії 2022 року. Доцентка кафедри дошкільної та початкової освіти Юлія Зубцова, яка в цьому році є головою фахової приймальної комісії факультету, докладно розповіла про умови вступу та надала посилання на сайт Єдиної державної електронної бази з питань освіти, сайт приймальної комісії ЗНУ, на яких майбутні вступники зможуть знайти необхідну для себе інформацію. Оскільки в цьому році одним із критеріїв вступу в заклад вищої освіти є мотиваційний лист, Олена Андрющенко висвітлила вимоги щодо написання, оформлення та особливостей подання мотиваційного листа для вступу на спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології. Ця інформація стала корисною для вступників на бакалаврський і магістерський рівні освіти. Також учасники зустрічі отримали зразки мотиваційних листів для вступу на різні освітні програми. Цьогорічних вступників традиційно цікавили питання вартості навчання, можливості проживання в гуртожитку, умови вступу для пільгових категорій, можливість вступу на старші курси та переводу із інших закладів вищої освіти.
Зважаючи на активність вступників та їх високий рівень зацікавленості у навчанні представники факультету СПП сподіваються, що наступного навчального року на факультет поступлять творчі, ініціативні та відповідальні першокурсники.. "Нагадуємо, що факультет соціальної педагогіки та психології здійснює профорієнтаційну підтримку вступників 2022 року. Долучайтеся до груп факультету соціальної педагогіки та психології у соціальних мережах", - звертаються вони до абітурієнтів.

Сторінка факультету:
На сайті ЗНУ: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/spp
Facebook: https://www.facebook.com/Факультет-соціальноі-педагогіки-та-психологіі-ЗНу-314394672616147
Telegram: https://t.me/SPP_ZNU_vstup_2020
Iнстаграм: @spp_znu_

Кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти
Facebook: https://www.facebook.com/groups/147904506208152

Кафедра психології
Facebook: https://m.facebook.com/KafedraPsychologyZNU/

Кафедра дошкільної та початкової освіти
Facebook: https://www.facebook.com/groups/918075885296746

Кафедра акторської майстерності
Facebook: https://www.facebook.com/102690508096922/posts/240614057637899/

Кафедра дизайну
Facebook: https://www.facebook.com/designznu/

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини