Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професорка ЗНУ навчала учасників Літньої школи МАН створювати новітній медіаконтент

22.06.2022 09:05 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики кафедра журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Мала академія наук літня школа співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Двадцять першого червня відбулася зустріч учнів Літньої школи для обдарованих дітей МАН із професоркою кафедри журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Людмилою Чернявською. Темою обговорення стали новітні медіа та створення медіаконтенту. Учні захоплено розповідали про власний досвід його створення. Вони прокачали свої вміння розрізнення вірусного контенту та його видів. Учасники із задоволенням ділились власним досвідом створення різних видів вірусного контенту. Зокрема, присутні обговорили вдалі проєкти віральних відео, згадали, які нові види жартівливих медіатекстів створені за період карантинних обмежень і про мемотворчість від початку активної фази російської агресії.

Під час зустрічі учасники не лише систематизували свої знання про нові медіа, а й захопились темою мемотворчості для власного проєкту, передбаченого програмою Літньої школи. Людмила Чернявська прокоментувала зустріч: «Учні надзвичайно відкриті й натхненні, спраглі знань, готові до взаємодії та реальної роботи над створенням інноваційних проєктів. Війна – це випробування, яке нам вказує на найважливіше в нашому житті, для молодих людей – це можливість реалізації, зростання та пошуку свого шляху, пошуку справи, яка може стати улюбленою в житті. Рада була долучитись до творчого колективу учнів Літньої школи Малої академії наук, кафедра журналістики радо відгукується на запрошення МАН для таких конструктивних і взаємно корисних зустрічей!». Факультет журналістики висловив подяку завідувачці організаційно-масового відділу КЗ «Центр туризму» ЗОР і координаторці гуманітарно-природничого напрямку МАН Олені Шелегеді за плідну співпрацю.

Кафедра журналістики