Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час вебінару ЗНУ з психологічної підтримки йшлося про те, як подолати «провину вцілілого»

Під час вебінару ЗНУ з психологічної підтримки йшлося про те, як подолати «провину вцілілого»

Під час вебінару ЗНУ з психологічної підтримки йшлося про те, як подолати «провину вцілілого»
22.06.2022 10:26 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра психології проєктна діяльність вебінар психологічна підтримка

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває низка вебінарів прикладного спрямування, розрахованих на науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти «Психологічна підтримка під час війни». У рамках цього масштабного проєкту представники факультету соціальної педагогіки та психології, а також іноземні фахівці-практики надають учасникам поради, як полегшити свій власний психологічний стан і допомогти тим, хто поруч, в умовах безперервного важкого стресу, спричиненого збройною агресією російської федерації. Двадцять першого червня всі охочі мали змогу долучитися до вебінару доцентки кафедри психології Юлії Железнякової. Вона присвятила онлайн-заняття психологічному феномену – «Провині вцілілого».

Упродовж години учасники заходу обговорювали відмінності переживання цього феномену військовими і цивільними людьми з місць активних бойових дій та людьми із відносно спокійних регіонів. Юлія Володимирівна розповіла про ознаки та прояви цього психологічного стану, механізми його виникнення. Також вона надала кілька практичних порад щодо подолання «провини вцілілого». Про актуальність теми свідчила зацікавленість у темі присутніх на заході та їхні різноманітні запитання, на які вони отримали вичерпні відповіді спікерки. Після завершення вебінару Юлія Железнякова подякувала його учасникам за активність, а доцентці кафедри психології Наталії Мосол – за чудову організацію заходу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини