Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ навчають талановиту учнівську молодь регіону

Науковці ЗНУ навчають талановиту учнівську молодь регіону

Науковці ЗНУ навчають талановиту учнівську молодь регіону
22.06.2022 11:23 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність Мала академія наук співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) уже не перший рік плідно співпрацює з Комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради. Щороку на початку літа на його базі проводяться заняття Обласної Літньої школи Малої академії наук. Цьогоріч заняття тривають у дистанційному форматі з 20 до 30 червня 2022 року.

У рамках роботи рамках цієї Літньої школи доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету ЗНУ Олена Бойка 21 червня провела зі слухачами хіміко-біологічного напряму заняття щодо структури та історії відкриття молекули ДНК. Робота з обдарованою молоддю – це невід’ємна частина профорієнтаційної діяльності біологічного факультету та можливість зробити свій внесок у розвиток наукового потенціалу нашого регіону.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини