Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ для вчителів біології провели семінар із підготовки учнів до складання майбутнього ЗНО

У ЗНУ для вчителів біології провели семінар із підготовки учнів до складання майбутнього ЗНО

У ЗНУ для вчителів біології провели семінар із підготовки учнів до складання майбутнього ЗНО
22.06.2022 13:41 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування аналітичні семінари профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) успішно розпочалася реалізація чергового важливого профорієнтаційного проєкту, цільовою аудиторією якого є вчителі загальноосвітніх закладів середньої освіти. Йдеться про низку аналітичних семінарів з аналізу помилок за результатами безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО та пробного мультипредметного тесту, проведених на базі вишу в цьому навчальному році. Двадцять першого червня вже відбувся онлайн-семінар з аналізу тренінгу з написання зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

Доценти біологічного факультету Єгор Гороховський і Раїса Литвиненко зустрілися з педагогічними працівниками шкіл в онлайн-форматі. На початку цього року всі охочі абітурієнти на базі електронної системи Moodle мали змогу пройти тренінг із написання ЗНО. Розгляду результатів такого тренінгу з біології й присвятили захід представники ЗНУ. Йшлося про аналіз 35 робіт учасників пробного тестування. При цьому із максимально можливих 200 балів найкращий результат – 162, а мінімальна кількість набраних балів – 41.
Під час заходу йшлося про кожне питання тесту, правильні відповіді, кількість учасників, які відповіли правильно. Особливу увагу спікери приділили темам, які викликали в учнів труднощі. Учасники заходу – шкільні вчителі – мали можливість поставити актуальні питання й отримати на них відповіді. Вони подякували організаторам семінару за важливу інформацію, яка допоможе підготувати школярів до успішного проходження ЗНО в майбутньому.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини