Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ прозвітували про підсумки роботи Науково-технічної ради в цьому навчальному році

У ЗНУ прозвітували про підсумки роботи Науково-технічної ради в цьому навчальному році

У ЗНУ прозвітували про підсумки роботи Науково-технічної ради в цьому навчальному році
24.06.2022 11:18 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University науково-технічна рада освітній процес проєктна діяльність наукова діяльність виконання госпдоговірних тем

Двадцять третього червня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося підсумкове в 2021/2022 навчальному році засідання Науково-технічної ради. В онлайн-заході взяли участь голова НТР, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, представники факультетів, інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні та структурних підрозділів вишу.

Першим пунктом порядку денного стала доповідь доцента Сергія Чопорова про результати виконання госпдоговірної науково-дослідної роботи № 1/22 «Програмне забезпечення розрахунково-експериментального моделювання руйнівних випробувань конструкцій ракет і ракет-носіїв» (кошти госпдоговірної теми – 250 тис грн). Команда науковців ЗНУ виконала необхідний обсяг робіт для постійного партнера вишу – Конструкторського бюро «Південне» – достроково. Це відзначив проректор Геннадій Васильчук, подякувавши університетським ученим, задіяним у реалізації теми.
«Участь у проєктній діяльності як засіб підвищення наукового рейтингу» – таку назву мала доповідь професорки кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Лариси Безкоровайної. Серед іншого, вона прозвітувала про реалізацію міжфакультетського проєкту «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість і креативність: поширення європейського досвіду в Україні (DIRUT)», яка триває в ЗНУ під егідою програми ЄС «Еразмус+» за напрямком ім. Жана Моне. Її виступ викликав активне обговорення серед учасників засідання. Зокрема, у ньому взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов і декан біологічного факультету Людмила Омельянчик.
Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук прозвітував про підсумки роботи Науково-технічної ради в 2021/2022 навчальному році. Він наголосив на здобутках її представників й подякував їм за активну участь, підкресливши, що план діяльності ради на цей навчальний рік виконано. Своєю чергою, декан економічного факультету Алла Череп від імені всіх присутніх на заході подякувала представникам ректорату за створення сприятливих умов для діяльності науково-педагогічних працівників вишу. Також учасники заходу обговорили кілька питань, що входили до пункту «Різне». Геннадій Миколайович зазначив, що хоч засідання НТР було заключним у цьому навчальному році, він відкритий для спілкування й до нього завжди може звернутися будь-хто з представників вишу задля вирішення питань, пов’язаних із науковою діяльністю в Запорізькому національному університеті.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини