Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бакалаври спеціальності 075 «Маркетинг» вдало склали іспит

Бакалаври спеціальності 075 «Маркетинг» вдало склали іспит

Бакалаври спеціальності 075 «Маркетинг» вдало склали іспит
24.06.2022 17:04 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет освітній процес атестаційний екзамен

Згідно з графіком освітнього процесу, на кафедрі управління персоналом і маркетингу економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для бакалаврів спеціальності 075 «Маркетинг» денної форми навчання відбувся атестаційний екзамен.

Враховуючи умови дії воєнного стану, екзамен провели в дистанційній формі за допомогою сучасних програм і платформ, таких як Zoom і Moodle. Це дозволило повноцінно перевірити рівень знань бакалаврів на відповідність критеріям, визначеним Стандартом вищої освіти та освітньою програмою, й об’єктивно оцінити їх. Іспит відбувся під контролем комісії. Її склад під час заходу був таким: голова Ірина Нагаєць, к. е. н., директорка ТД «Меблі Сова», заступниця голови Алла Череп, д.е.н., професорка, декан економічного факультету, та члени комісії: Микола Іванов, д.е.н., професор, завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу, Вікторія Малтиз і Наталя Терент’єва, к.е.н., доцентки кафедри управління персоналом і маркетингу. Екзамен організували на високому рівні, студенти успішно виконали теоретичні та практичні завдання. Тож підсумки атестаційного екзамену засвідчили високий рівень знань і компетентностей здобувачів освіти. Після оголошення результатів студенти подякували членам екзаменаційної комісії за об’єктивність, високі бали та за те, що викладачі увесь період навчання супроводжували, підтримували їх, надавали цінні знання.
Після завершення заходу члени комісії привітали випускників із присвоєнням кваліфікації бакалавра маркетингу. Їх закликали не зупинятися на досягнутому й продовжити навчання в магістратурі, наголосивши, що маркетинг на сьогодні – дуже престижний напрямок, який розвивається, незважаючи на вплив зовнішніх негативних факторів. Маркетологи затребувані на ринку праці, й диплом магістра допоможе випускникам у працевлаштуванні та в здобутті конкурентноспроможних позицій серед кандидатів на престижні посади в провідних підприємствах та організаціях.

Вікторія Малтиз,
к.е.н., доцентка кафедри управління персоналом і маркетингу


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини