Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Якісна освіта в ЗНУ – доступна для всіх

Якісна освіта в ЗНУ – доступна для всіх

Якісна освіта в ЗНУ – доступна для всіх
27.06.2022 14:30 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування відділ бухгалтерського обліку фінансування та бюджетної звітності вступ-2022 ціни за навчання

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) пропонують не лише якісне навчання європейського рівня. Керівництво закладу вищої освіти подбало про те, щоб освіта за всіма сучасними конкурентноздатними професіями була доступна для абітурієнтів.

Адміністрація вишу добре розуміє, що на сьогодні, в умовах дії воєнного стану в Україні, одне з найважливіших питань, яке хвилює вступників і їхні родини, – це ціни за навчання. Дехто з батьків хвилюється, чи будуть вони в змозі забезпечити своїм дітям отримання якісної вищої освіти. Саме тому в ЗНУ вирішили зробити крок на зустріч своїм вступникам. Тож ціни на бакалаврат зменшилися як мінімум на 25% у порівнянні з минулорічними. Також зменшено вартість магістратури. Це стосується усіх спеціальностей, зокрема кон’юнктурних.
Дізнатись про цьогорічну вартість навчання можна на сайті Приймальної комісії ЗНУ:
- для бакалаврату – за лінком:
https://bit.ly/3A92Nji

- для магістратури – за лінком:
https://bit.ly/3npu0X2
Крім того, існує можливість взяти пільговий кредит за навчання під 3% річних. Його можна сплачувати впродовж 15 років після закінчення вишу. Для багатьох вступників це може стати шансом отримати омріяну професію.

Охочі дізнатися більше про будь-які аспекти вступної кампанії-2022 можуть звернутися за індивідуальною консультацією до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, зокрема до його начальниці Галини Микитів:
Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/
e-mail: vdpp_znu@ukr.net
телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU
Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu
YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber
Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини