Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультету допомагають тим, хто потребує підтримки

Студенти філологічного факультету допомагають тим, хто потребує підтримки

Студенти філологічного факультету допомагають тим, хто потребує підтримки
28.06.2022 11:08 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет волонтерська діяльність благодійництво

Другокурсниця філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Гаркуша під час військової агресії росії залишилась у рідному місті Запоріжжі. Вона почала працювати в геріатричному пансіонаті для літніх людей і водночас продовжує навчатись.

Ось що розповідає сама Наталія:
- Бабусі, дідусі, матусі й татусі, брати та сестри – це коло рідних, воно – найдорожчий скарб у нашому житті. Від початку війни я дуже хвилювалась, що, сидячи вдома, нікому не приношу користі. Тому почала шукати місце, де зможу допомагати іншим. Цим місцем став геріатричний пансіонат для літніх людей. Саме там я зрозуміла, що вони дуже потребують не тільки фізичної допомоги, але й психологічної. Зараз сюди привозять тих, хто втратили родичів і свої домівки. Вони приїздять у дуже депресивному стані, часто не стримують сліз, бо рідні та близькі, рятуючи дітей, залишають їх. Працівники пансіонату докладають усіх зусиль для забезпечення не тільки комфортного проживання для мешканців, але й створюють такі умови, щоб ніхто не залишився без уваги та не відчував себе самотнім. Розумію, у якому психологічному стані зараз перебувають літні люди, змушені залишити свої домівки та рідних або ті, хто не мають можливості спілкуватися з рідними, тож намагаюся їх підтримати. Адже, як кажуть у народі, добре слово завжди допомагає, лікує душу: навіть кілька добрих слів можуть підбадьорити людину та надати їй сил. Переконана, деколи вчасно сказане добре слово або усмішка допоможуть більше ніж найкращі ліки.
Коли відновилися заняття в університеті, вирішила поєднувати навчання з роботою: домовилася з викладачами, що буду надсилати їм виконані завдання. Після кожного робочого дня, подолавши втому, сідала виконувати домашні завдання, часто засиджувалася до першої години ночі. Але відчуття, що я можу допомогти людям, бути корисною на своєму робочому місці, підтримує мене та надає сили рухатись далі.


Філологічний факультет

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини