Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступники-2022 дізнаються 1 липня про переваги навчання в ІННІ ЗНУ

Вступники-2022 дізнаються 1 липня про переваги навчання в ІННІ ЗНУ

Вступники-2022 дізнаються 1 липня про переваги навчання в ІННІ ЗНУ
29.06.2022 08:56 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування день відкритих дверей вступна кампанія-2022

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує абітурієнтів та їхніх батьків першого липня о 15:00 на День відкритих дверей.

На учасників онлайн-заходу чекають привітальне слово директорки ІННІ Наталі Метеленко, а також розповіді про спеціальності й умови навчання на кожній кафедрі інституту, його матеріально-технічну базу й науковий потенціал. Абітурієнти дізнаються про особливості цьогорічної вступної кампанії, зокрема про оновлення в правилах прийому до вишу. Усі охочі зможуть поставити запитання, пов’язані зі вступом до інституту й навчанням у ньому, а також – про можливості, які відкриваються перед його студентами для розвитку й самовдосконалення та про працевлаштування його випускників. На всі питання нададуть відповіді представники інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. М. Потебні ЗНУ.

Дата: 1 липня о 15:00
Місце: платформа Zoom
Ідентифікатор 427 0666 911
Пароль 12345

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU