Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті організували аналітичний семінар для вчителів фізики

На математичному факультеті організували аналітичний семінар для вчителів фізики

На математичному факультеті організували аналітичний семінар для вчителів фізики
29.06.2022 09:55 Все Головні новини Факультети Математичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування РОНІК аналітичні семінари національний мультипредметний тест зовнішнє незалежне оцінювання

Нещодавно з метою підвищення кваліфікації вчителів фізики на базі математичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) на платформі Регіонального освітньо-наукового інноваційного комплексу (РОНІК) відбувся аналітичний семінар. Модератором заходу став заступник декана з профорієнтаційної роботи Геннадій Циммерман, а його спікером – завідувач кафедри загальної та прикладної фізики Андрій Андрєєв.

На початку заходу Геннадій Циммерман зазначив, що провідні фахівці факультету систематично організовують освітні заходи для працівників шкіл. Так, напередодні відбувся семінар для вчителів математики, який провели завідувач кафедри загальної математики Ігор Зіновєєв і доцентка цієї ж кафедри Марина Гречнєва.
Під час семінару Андрій Андрєєв проаналізував специфіку типових завдань ЗНО з фізики. Він звернув увагу запрошених на захід вчителів на статистику виконання завдань, на типові помилки учнів, обговорив з учаснриками семінару можливі причини помилок та заходи для виправлення знайдених проблем у фізичній освіті сучасних абітурієнтів. Окремо спікер акцкентував на питанні використання наочності та експериментальності під час навчання шкільної фізики. Раом із присутніми викладач математичного факультету розглянув кілька комплексних задач. Він познайомив присутніх з онлайн-симуляторами з фізики та математики, якими зручно користуватись на уроках. Більше інформації - за лінком:
https://phet.colorado.edu
За результатами семінару всі його учасники - вчителі загальноосвітніх закладів середньої освіти - отримають сертифікати про підвищення кваліфікації від РОНІКу (Регіонального освітньо-наукокового інноваційного комплексу). Своєю чергою, Геннадій Циммерман надав учасникам аналітичного заходу характеристику тих освітніх програм (спеціальностей), за якими можна здобути освіту на математичному факультеті:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/math/1627
Він запросив вчителів отримати магістерську освіту, а здібних учнів, рекомендованих цими вчителями, – вступати на бакалаврат. "Висококваліфіковані науково-педагогічні працівники математичного факультету чекають на нових студентів", - наголосив викладач ЗНУ. - "Запрошуємо отримати якісну європейську освіту за сучасними спеціальностями на математичному факультеті Запорізького найкращого університету!". Більше інформації про математичний факультет - за лінком: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/math

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини