Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ виграв міжнародний грант для подальшого розвитку й допомоги студентам

ЗНУ виграв міжнародний грант для подальшого розвитку й допомоги студентам

ЗНУ виграв міжнародний грант для подальшого розвитку й допомоги студентам
29.06.2022 12:38 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University міжнародна діяльність грантова діяльність допомога студентам війна

У Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – чергова перемога на міжнародному фронті. Грантова заявка на програму Ukraine Digital від Німецької служби академічних обмінів (DAAD), яку виш подав спільно з університетом Білефельд (Німеччина), здобула фінансування в розмірі 234 тисяч євро.

Ця програма передбачає багато форматів співробітництва – від безкоштовних курсів німецької мови до відкритих лекцій найкращих професорів партнерського вишу. Та найголовніше, що 190 студентів ЗНУ, постраждалих від війни, впродовж 6 наступних місяців отримуватимуть по 200 євро на місяць, а отже, матимуть можливість повноцінно вчитися. Адже якісна освіта – незмінний пріоритет Запорізького незламного університету навіть за найскрутніших часів.
Як зазначив на своїй сторінці в соцмережі Facebook ректор Микола Фролов, «наш університет продовжує активну роботу з усіх напрямків. Ми все робимо для того, щоб наша молодь пов’язувала своє майбутнє із Запоріжжям і запорізьким краєм. Тому активно готуємось до вступної кампанії. Університет уже зачекався на своїх майбутніх першокурсників. Але продовжується і міжнародна співпраця. І на це я хотів би звернути увагу тих, хто зараз обирає університет для навчання».
Ректор Микола Фролов подякував ініціаторам проєкту – проректору з науково-педагогічної роботи ЗНУ Юрію Каганову, професорці кафедри німецької філології, перекладу та світової літератури Олені Тупахіній, проректорці з наукової роботи та міжнародних відносин університету Білефельд Ангеліці Еппле та науковому співробітнику університету Білефельд Ярославу Журавльову.

Більше інформації – за лінком: https://bit.ly/3Ad7etm

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини