Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні хіміки ЗНУ прозвітували про результати проходження практики

Майбутні хіміки ЗНУ прозвітували про результати проходження практики

Майбутні хіміки ЗНУ прозвітували про результати проходження практики
29.06.2022 13:42 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет кафедра хімії освітній процес практика підсумкова конференція

Двадцять восьмого червня 2022 року відбулась підсумкова конференція з навчальної практики з органічної хімії для студентів 3 курсу спеціальності 102 «Хімія» біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Практика тривала в онлайн-форматі з 13 червня по 25 червня на базі навчально-науково-дослідної лабораторії біотехнології фізіологічно активних речовин ЗНУ під керівництвом доцентки кафедри хімії Юлії Петруши.

Навчальна практика з органічної хімії для студентів-бакалаврів денної форми навчання освітньо-професійної програми «Хімія» – обов’язкова частина освітнього процесу. Під час неї відбувається фундаменталізація знань і розширення науково-практичного світогляду студентів у галузі органічної хімії та їхнього залучення до вирішення конкретних наукових і виробничих проблем у цій галузі. Упродовж проходження практики третьокурсники ознайомились зі структурою, обладнанням та основними напрямками роботи навчально-науково-дослідної лабораторії біотехнології фізіологічно активних речовин ЗНУ, сучасними методами органічного синтезу та фізико-хімічними методами дослідження органічних речовин.
Студенти працювали з науковою літературою. Вони засвоїли загальнонаукові принципи організації та функціонування сучасного хімічного виробництва органічних сполук, розширили знання про роль органічної хімії та застосування органічних речовин для розвитку сучасного суспільства, більш глибоко опрацювали один із методів органічного синтезу з урахуванням новітніх досягнень. На підсумковій конференції відбулися успішні захисти індивідуальних завдань, під час яких здобувачі освіти приємно вразили викладачів мультимедійними презентаціями та продемонстрували належний рівень фахової підготовки, сумлінність і творчий підхід до виконання завдань. За відгуками самих студентів, навчальна практика з органічної хімії дає можливість здобувачам освіти перевірити та закріпити отримані знання, вивчити нові методи синтезу й аналізу речовин. Також вона сприяє розвитку вмінь самостійного наукового пошуку щодо обраного фаху й оволодінню сучасними методами досліджень.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини