Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувачі освіти юридичного факультету успішно завершили першу практику

Здобувачі освіти юридичного факультету успішно завершили першу практику

Здобувачі освіти юридичного факультету успішно завершили першу практику
29.06.2022 14:46 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет освітній процес навчальна практика консультації правників-практиків співпраця із випускниками

Організації навчальної та виробничої практик на юридичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) традиційно приділяється значна увага. Представники кафедри історії і теорії держави та права під керівництвом завідувачки кафедри д.ю.н., професорки Лариси Удовики здійснюють керівництво першою практикою студентів 2 курсу юридичного факультету у 2021-2022 н.р.

В умовах воєнного стану проходження практики студентами відбувалося як у режимі офлайн – в органах державної влади, місцевого самоврядування, судах, так і в режимі онлайн – із залученням працівників органів державної влади, адвокатів, нотаріусів. Так, 24 червня 2022 року на платформі ZOOM відбулася зустріч студентів 2 курсу з начальником управління юридичного забезпечення діяльності Запорізької обласної ради Єгором Морозом. Він ознайомив студентів із напрямками й особливостями діяльності управління, вимогами, які висувають до його майбутніх співробітників. Єгор Олегович наголосив, що найголовніше для студентів, які приходять на практику, це – бажання постійно вчитися, бути вмотивованим, відстежувати зміни в законодавстві. Перед другокурсниками виступила й керівниця практики – приватна нотаріус Запорізького міського нотаріального округу Тетяна Кукурудз. Вона розповіла студентам-практикантам про особливості нотаріальної діяльності, вимоги, які висуваються до майбутніх нотаріусів, порядок отримання свідоцтва, відмінності між приватним і державним нотаріусом. Спікерка наголосила на особливостях роботи нотаріусів у період воєнного стану. Також Тетяна Юріївна звернула увагу присутніх на необхідні для майбутніх нотаріусів навички, такі як уважність, зосередженість, бажання працювати, вчитися, вміння комунікувати. Студенти-практиканти отримали ґрунтовні відповіді на поставлені питання та виявили бажання приєднатися до проходження практики в режимі офлайн у майбутньому. Представники юридичного факультету подякували випускникам Єгору Морозу та Тетяні Кукурудз за надані консультації.
Відзначимо, що навчальна та виробнича практика для студентів – важливий етап у набутті ними загальних компетентностей, насамперед таких як: здатність застосовувати теоретичні знання в практичних ситуаціях, навички використання інформаційних ікомунікаційних технологій, робота в команді. Також йдеться про здобуття спеціальних компетентностей, серед них зокрема таких як: знання і розуміння міжнародних стандартів прав людини, положень Конвенції про захист прав людини та засадничих свобод, а також практики Європейського суду з прав людини; здатність застосовувати знання завдань, принципів і доктрин національного права. А ще – це знання й розуміння особливостей реалізації та застосування норм матеріального права; здатність визначати належні та прийнятні для юридичного аналізу факти; здатність аналізувати правові проблеми, формувати та обґрунтовувати правові позиції та інше.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини