Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-третьокурсники ОП «Міжнародна економіка» прозвітували про результати проходження практики

На кафедрі міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася підсумкова конференція за результатами виробничої практики студентів 3 курсу спеціальності 051 «Економіка», освітньо-професійної програми «Міжнародна економіка».

Упродовж трьох тижнів здобувачі освіти проходили виробничу практику в організаціях, робота яких пов’язана з міжнародною економікою, міжнародними відносинами та зовнішньоекономічною діяльністю. Її базами стали Запорізька торгово-промислова палата, ТОВ «Запорізький механічний завод», відділ міжнародних зв’язків Запорізького національного університету, ПрАТ «Елан», ТОВ «ВО «Транс Груп Сервіс» та інші. Під час практики студенти ознайомилися з основними видами діяльності організацій, підприємств і підрозділів, з організаційно-виробничою структурою підприємства; оволоділи сучасними формами міжнародної економічної діяльності у виробничій, торговельній та інвестиційно-фінансовій галузях. Вони засвоїли практичні навички з міжнародної економіки в основних відділах і підрозділах виробничо-господарських структур. Або, проходячи практику онлайн, аналізували договори підприємств, інформаційні, звітні та статистичні матеріали для аналізу, спілкувалися з іноземними контрагентами. Також здобувачі освіти аналізували зовнішньоекономічну діяльність підприємств (організації, фірми), зокрема, імпортно-експортні операції, взаємовідносини між партнерами, споживачами, посередниками, контрагентами, постачальниками.
Керівниками практики 3 курсу були д.е.н., професорка О.В. Гамова, д.е.н., професорка Переверзєва А.В., к.е.н., доцент Корінний С.О., ст. викл. Лубенець І.О., також на захисті були присутня доцентка Н.С. Венгерська. Викладачі обговорили зі студентами виклики, що постали перед підприємствами в умовах воєнного стану, проблеми зовнішньоекономічної діяльності й логістики. Незважаючи на всі складнощі воєнного часу, вони проаналізували результати захисту звітів і вказали на практичну значущість завдань, що вирішувалися студентами під час практики в онлайн чи оффлайн-форматі.

Кафедра міжнародної економіки,
природних ресурсів та економіки міжнародного туризму
економічного факультету ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: