Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні дизайнери ЗНУ дослідили сучасний естонський ринок візуалізації

Майбутні дизайнери ЗНУ дослідили сучасний естонський ринок візуалізації

Майбутні дизайнери ЗНУ дослідили сучасний естонський ринок візуалізації
30.06.2022 08:47 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дизайну освітній процес дистанційне навчання інноваційні методики мітап

Двадцять дев’ятого червня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), за ініціативи старшої викладачки кафедри дизайну Анни Виноградової, відбувся суперконтентний мітап «Практичні кейси європейського графічного дизайну» для здобувачів освітньо-професійної програми «Графічний дизайн».

Цей захід відрізнявся наявністю багатьох практичних кейсів, використанням реального досвіду, крутезними рекомендаціями щодо професійній діяльності, темплейтами. Тож його високо оцінили вдячні студенти. Серед іншого, було багато візуальних прикладів, практичних порад, також присутні дізналися про дизайнерські лайфхаки та помилувалися дивовижним естонським шрифтом. Учасниками мітапу стали близько тридцять здобувачів вищої освіти. Захід проходив у невимушеній атмосфері. Його оцінили як корисний і сповнений важливого спілкування на професійні теми.
«Я співпрацюю кілька місяців як графічна дизайнерка з естонською міжнародною фірмою, тому з радістю поділилась власним досвідом щодо розвитку дизайну в Європі», – зазначила Анна Виноградова.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини