Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувачка ОПП «Графічний дизайн» проходить практику в турецькому виші

Здобувачка ОПП «Графічний дизайн» проходить практику в турецькому виші

Здобувачка ОПП «Графічний дизайн» проходить практику в турецькому виші
30.06.2022 15:59 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дизайну освітній процес академічна мобільність міжнародна діяльність

Студентка другого курсу ОПП «Графічний дизайн» факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Бондар здобуває паралельно дві освіти, навчаючись у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та в Харківській державній академії дизайну та мистецтв за ОПП «Стріт-арт та монументальне мистецтво».

Реалізуючи можливість міжнародної мобільності, Ольга впродовж двох тижнів проходила практику в Туреччині, де створювала мурали за власними ескізами. Її проєкт, один із чотирьох обраних, прикрасить центральний корпус бібліотеки Університету 9 Вересня (Dokuz Eylül Üniversitesi, DEÜ) у м. Ізмір (Туреччина). У перший день турецькі колеги та партнери проєкту, представники Університету в м. Ізмір Yakup Öztuna та Fuat Akdenizli гостинно зустріли приїжджих. Вони організували екскурсію територією вишу, показали гостьовий будинок, де мешкатимуть українські студентки, стіни та матеріали, з якими гості почали працювати вже наступного дня.
Українські молоді мисткині створювали мурали поруч зі своїми турецькими колегами. Розробка проєктів для цього університету тривала в рамках Програми підтримки культурних індустрій «Майбутня молодь», яку організувало Міністерство культури і туризму Туреччини. Ця практика на відкритому повітрі в публічному просторі має назву «Студентська зустріч мистецтва та дизайну». Її реалізували в університеті в м. Ізмір із нагоди святкування 40-річчя закладу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини