Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ проінформували про алгоритм дій для вступу абітурієнтів з особливо небезпечних територій

У ЗНУ проінформували про алгоритм дій для вступу абітурієнтів з особливо небезпечних територій

У ЗНУ проінформували про алгоритм дій для вступу абітурієнтів з особливо небезпечних територій
05.07.2022 10:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University приймальна комісія відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступна кампанія-2022 війна

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) проінформували абітурієнтів про особливості прийому на навчання до ЗВО на основі повної загальної середньої освіти вступників з особливо небезпечних територій.

Для того, щоб стати студентами омріяних спеціальностей, представникам цієї категорії абітурієнтів необхідно дотримуватись простого алгоритму. Після того, як вони визначилися із закладом вищої освіти, куди збираються вступати, потрібно власноруч створити електронний кабінет вступника. Наступний крок – подати до приймальної комісії обраного закладу вищої освіти документи, серед них обов’язково – документ, що підтверджує реєстрацію на особливо небезпечній території. Звертаємо увагу, що такою вважається територія України, яка визнана тимчасово окупованою в умовах дії воєнного стану, а також – територіальні громади, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). Усі документи можна подавати в електронному вигляді. Наступний крок – це проходження в обраному виші усної співбесіди чи творчого конкурсу при вступі на держзамовлення (на бюджетні місця). За зверненням абітурієнта їх можуть провести в дистанційному форматі. Далі вступнику необхідно виконати умови до зарахування. Після цього він може розпочинати навчання. Звертаємо увагу, що при цьому необхідно укласти договір про навчання в термін до трьох місяців від його початку. Окрему увагу варто приділити строкам основних етапів вступної кампанії. Із 1 липня триває реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних для цього документів. Із 11 липня розпочнеться прийом заяв у паперовій формі, а з 29 липня – в електронній. Він триватиме до 18:00 8 серпня 2022 року. Індивідуальні усні співбесіди проходитимуть із 11 липня до 16 серпня включно (до 30 вересня для додаткового набору). Строки реєстрації для участі в творчих конкурсах на місця державного та регіонального замовлення визначає приймальна комісія закладу вищої освіти й оприлюднює на офіційному сайті вишу. Необхідна інформація щодо цього етапу вступу в ЗНУ – за лінком:
https://pk.znu.edu.ua/4484.ukr.html
При виникненні будь-яких запитань чи потреби в практичній допомозі абітурієнти можуть звернутися до приймальної комісії ЗНУ за адресою: вул. Жуковського, 66-Б, каб. 115 чи за такими номерами телефонів: 066 570 8552, 068 119 9362, 093 710 2917, або написавши на офіційну електронну пошту приймальної комісії ЗНУ:
pk.znu.ua@gmail.com
чи залишити своє запитання на офіційному сайті приймальної комісії за лінком: https://pk.znu.edu.ua/4505.ukr.html
Також нагадаємо, що в ЗНУ з 01 по 18 липня тривають творчі конкурси для осіб, що претендують на вступ на місця держзамовлення.
Необхідна інформація – за лінком: https://pk.znu.edu.ua/4496.ukr.html

Більше інформації щодо вступної кампанії можна отримати, звернувшись до представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини