Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет іноземної філології пишається своїми випускниками-бакалаврами

Факультет іноземної філології пишається своїми випускниками-бакалаврами

Факультет іноземної філології пишається своїми випускниками-бакалаврами
08.07.2022 13:31 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології свято вручення дипломів випускники бакалаврату

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває вручення дипломів студентам 4 курсу, які закінчили навчання на освітньому рівні «бакалавр». Шостого липня представники факультету іноземної філології відчували щиру радість і гордість. Адже цього дня 213 учорашніх студентів отримали дипломи, із них 168 закінчили навчання на денному відділенні, а 45 – на заочному.

Цей день був сповнений теплими словами, щирими побажаннями й дружніми обіймами. Кожного студента вітали декан факультету, доцентка Галина Морошкіна та заступниця декана з навчальної роботи, доцентка Катерина Василина. Багато слів вдячності на адресу науково-педагогічних працівників ФІФ пролунало від студентів та їхніх батьків. Вони відзначили високий рівень мовної, педагогічної та дослідницької підготовки на факультеті й особливе дружнє ставлення викладачів до кожного студента. Недарма слоган факультету іноземної філології ЗНУ – це фраза «Family Inside Faculty». Дізнатись, за що студенти вдячні рідному факультету, можна за лінком:
https://youtu.be/M2x95bx7nz4
Багато випускників не захотіли прощатися з викладачами ФІФ. Бакалаври виявили бажання продовжити навчання за програмою освітнього рівня «магістр» як на денному, так і на заочному відділеннях. Адже диплом магістра, на думку студентів, відкриває ширші перспективи в професійній діяльності. «Вітаємо наших випускників із завершенням важливого етапу життя. Нехай іноземні мови стануть дієвим інструментом у досягненні всіх професійних й особистих цілей!» – із такими словами під час урочистостей із нагоди вручення дипломів звернулися до вчорашніх студентів науково-педагогічні працівники факультету іноземної філології ЗНУ.
Ганна Ваніна,
факультет іноземної філології


Переглянути фотографії зі свята можна за лінком:
https://bit.ly/3PmAtOJ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини