Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті привітали випускників

На історичному факультеті привітали випускників

На історичному факультеті привітали випускників
11.07.2022 10:02 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет свято вручення дипломів бакалаврам

Сьомого липня відбулося вручення дипломів випускникам-бакалаврам історичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Під час урочистостей професори та доценти факультету відзначили, що цьогорічний випуск – особливий, адже це – воєнний випуск, випуск незламних студентів.

Декан факультету, професор Володимир Мільчев у своїй вітальній промові нагадав вчорашнім студентам, а нині – колегам про те, що зв’язок із рідним факультетом є невід’ємним складником корпоративної культури історичного факультету вже більш як півстоліття, а його випускники – успішні в нашому суспільстві люди, які змогли реалізувати себе в багатьох галузях. Присутній на заході проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов окреслив ціннісний вимір освіти, яку отримали випускники історичного факультету. Це – цінності демократії, свободи, європейського вибору. Також він згадав про роль і місію історика в умовах війни, публічну історію та історичну зброю.
Професор Федір Турченко нагадав, що чимало істфаківців боронять нашу землю від рашистської навали в ЗСУ, теробороні, серед них – активні учасники волонтерського руху. Із теплими словами до своїх вихованців звернулися й завідувачі випускових кафедр, гаранти освітніх програм, куратори та викладачі: Олександр Ігнатуша, Ольга Маклюк, Галина Турченко, Юлія Головко й Сергій Білівненко. Не менш зворушливо прозвучали відповіді студентів-випускників – Єлизавети Шмідт, Максима Власенка й Моніки Татевосян, щиро вдячних за отримані знання. Усі спікери висловили переконання, що фаховість, багатогранність сьогоднішніх випускників історичного факультету, їхні патріотизм і воля формують, як ніщо інше, упевненість у нашій великій спільній Перемозі. Переглянути світлини зі свята можна лінком:
https://bit.ly/3NWqvlZ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини