Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ 150 правників отримали дипломи бакалаврату

У ЗНУ 150 правників отримали дипломи бакалаврату

У ЗНУ 150 правників отримали дипломи бакалаврату
11.07.2022 13:37 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет свято вручення дипломів випускники бакалаврату

Сьомого липня 2022 року в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося урочисте вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право». Цього дня 150 випускникам денної та заочної форми здобуття освіти, які поповнили лави правничої фахової спільноти, вручили довгоочікувані дипломи.

Вітаючи випускників, перший проректор Олександр Бондар наголосив на тому, що бакалаври права 2022 року – це «випуск, опалений війною», й на них покладається місія активної допомоги державі в її боротьбі з ворогом, у забезпеченні захисту громадян, які постраждали від збройної агресії. «Державі потрібні правники, і ми сподіваємося, що випускники юридичного факультету ЗНУ зроблять усе для того, щоб “правничий фронт” усіляко сприяв наближенню Перемоги України», – підкреслив Олександр Григорович. Під час урочистостей проректор вручив 11 вчорашнім студентам дипломи з відзнакою, а також – подяки ректора найактивнішим випускникам за особистий вагомий внесок у популяризацію престижу професії правника та юридичного факультету ЗНУ зокрема.
Своєю чергою, привітала випускників декан факультету, професор Тетяна Коломоєць, яка зазначила, що факультет пишається своїми вихованцями, котрі в студентські роки досягли успіхів не тільки в навчанні, а й у науковій діяльності, вибороли перемоги у всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, всеукраїнській олімпіаді з права, конкурсних, рейтингових, спортивних, культурно-масових, правопросвітницьких заходах. А з лютого 2022 року – активно долучилися до волонтерської, благодійної діяльності. Окремо з почуттям глибокої поваги й вдячності згадали тих вихованців, які в лавах ЗСУ та добровольчих формуваннях Територіальної оборони захищають незалежність і територіальну цілісність України. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять випускника юридичного факультету Героя України Дениса Максишка.
Приєдналися до привітань й вручення дипломів випускникам заступниця декана з наукової роботи Наталя Верлос, завідувач кафедри цивільного права Дмитро Єрмоленко, завідувач кафедри конституційного та трудового права Сергій Омельянчик, професор кафедри цивільного права Георгій Самойленко й старша викладачка кафедри адміністративного та господарського права Марина Титаренко. Найкращі побажання висловили випускникам і представники допоміжного персоналу, які доклали чимало зусиль для успішної організації освітньо-виховного процесу впродовж усього періоду навчання правників. Не залишалися осторонь свята й студенти факультету, які прийшли підтримати своїх колег, а також випускники попередніх років – Дарина Куліченко та Костянтин Федосєєв, які стали ведучими свята. Розділити приємні миттєвості в житті випускників прийшли їхні батьки й друзі. Активною була участь у святкуванні й майбутніх студентів факультету – абітурієнтів 2022 року, які вже впродовж тривалого часу співпрацюють із викладачами факультету та студентською спільнотою. Приємним подарунком для всіх присутніх стали музичні номери від представників мистецьких студій центру культури ЗНУ, а фінальна пісня «Ой у лузі калина» об’єднала всіх колективним співом.

Більше фотографій із події - за лінком: https://bit.ly/3OYWof3

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини