Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті випускників-бакалаврів запросили вступати до магістратури

На економічному факультеті випускників-бакалаврів запросили вступати до магістратури

На економічному факультеті випускників-бакалаврів запросили вступати до магістратури
11.07.2022 15:21 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет свято вручення дипломів випускники бакалаврату

Серед 205 цьогорічних випускників бакалаврату економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 126 здобувачів освіти навчалися на денній форматі та 79 – на заочній. Із них диплом за освітньою програмою «Економічна кібернетика» отримали 10 студентів, за «Міжнародною економікою» – 33, дипломи з «Управління персоналом та економіка праці» – 31, за освітньою програмою «Маркетинг» – 21; за ОП «Фінанси і кредит» – 58 й за освітньою програмою «Облік та аудит» – 52 особи.

Цього року здобувачі вищої освіти економічного факультету продемонстрували високий рівень знань. Усі без винятку випускники бакалаврату в тяжких умовах російсько-української війни успішно склали державний іспит і отримали дипломи, незважаючи на те, що 24 із них на сьогодні перебувають на тимчасово окупованих територіях, зокрема 16 випускників денної форми навчання та 8 – заочної. Організація освітнього процесу в Запорізькому національному університеті загалом й економічному факультеті зокрема, яка зробила можливим досягнення такого результату, свідчить про відповідальне ставлення ректорату, науково-педагогічних працівників і студентів до навчання, про їхню соціальну відповідальність перед суспільством. Наслідком успішного завершення навчального року на економічному факультеті стало урочисте вручення дипломів і запрошення випускників бакалаврату й надалі пов’язати своє майбутнє із Запорізьким найкращим університетом. Науково-педагогічні працівники економічного факультету задоволені результатами атестаційного екзамену за всіма освітніми програмами, оскільки 18 випускників бакалаврату денної форми здобуття освіти підтвердили право на отримання документів із відзнакою. Серед них за спеціальністю «Економіка» (освітня програма «Економічна кібернетика») – Лось Ольга Вікторівна; за освітньою програмою «Міжнародна економіка» – Безугла Анастасія Олексіївна, Соловей Діана Віталіївна, Сулєйманова Айбєніз Назим кизи, Ткачук Олександр Олександрович, Чіпко Єлизавета Богданівна; за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» (освітня програма «Фінанси і кредит») – Геворгян Гоар Арамайісівна; Гурська Аліна Юріївна; Діброва Вікторія Олегівна; Дон Валерій Романович; Кармазіна Вікторія Сергіївна; Котухов Дмитро Петрович; Матвієнко Данило Олексійович; Соловей Яна Віталіївна. А за спеціальністю « Облік і оподаткування» (Освітня програма «Облік і аудит») – Зачепило Дар’я Анатоліївна; Конєва Анна Василівна; Мороз Вячеслав Сергійович і Сидір Олександра Василівна.
«Бажаємо нашим випускникам світлих широких доріг, нерозривно пов'язаних із навчанням за освітнім рівнем «магістр» у Запорізькому найкращому університеті!», – із таким побажанням звернулися до вчорашніх студентів викладачі. Своєю чергою, випускники побажали наставникам мирного неба над головою та гарних студентів, які розпочнуть навчання в новому, 2022/23 році. Варто відзначити, що станом на 08.07.2022 р. уже 99 випускників бакалаврату економічного факультету зареєструвалися на магістерський комплексний тест. Це в складних умовах війни – свідчення великої довіри здобувачів освіти економічного факультету до його науково-педагогічних працівників.

Череп А.В.,
декан економічного факультету


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини