Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету іноземної філології знайомляться з новітніми освітніми методиками

Викладачі факультету іноземної філології знайомляться з новітніми освітніми методиками

Викладачі факультету іноземної філології знайомляться з новітніми освітніми методиками
12.07.2022 09:02 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології кафедри іноземних мов професійного спрямування освітній процес підвищення кваліфікації викладачів

Науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов професійного спрямування ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) невтомно вдосконалюють свої професійні знання, підвищують кваліфікацію та з радістю діляться набутим досвідом із колегами. Кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри Лариса Мосієвич нещодавно успішно завершила двомісячну дистанційну програму «Open English Professional Network» із методики CBI.

Навчання в рамках програми, що реалізовувалася за підтримки американського уряду, відбувалося на міжнародній платформі. У ньому взяли участь 70 представників різних країн. Лариса Василівна – єдина учасниця з України. Набравши 98 балів зі 100 можливих за підсумковою атестацією, вона отримала сертифікат. Нещодавно вона поділилася своїм досвідом з іншими науково-педагогічними представниками кафедри. Так, Лариса Мосієвич зауважила, що CBI – це американський аналог методики CLIL. Викладачка розповіла про структуру курсу, його цілі та вимоги до учасників програми.
Спікерка презентувала присутнім на заході основні поняття методики CBI. Йшлося про такі терміни, як cognitive load, schemata, focus on form vs. focus on forms, scaffolding, content learning objectives vs. language learning objectives. Вона розповіла, які принципи доцільно та релевантно застосовувати на заняттях з іноземної мови професійно-комунікативної спрямованості. Учасників заходу зацікавили такі питання, як нові грані критеріїв оцінювання студентів. Вони високо оцінили цікаві завдання на опрацьовування лексичного матеріалу й прийоми виправлення помилок. Наприкінці семінару відбулася жвава дискусія серед викладачів кафедри щодо умов використання деяких принципів методики CBI під час освітнього процесу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини