Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підбили підсумки виробничої практики студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

У ЗНУ підбили підсумки виробничої практики студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

У ЗНУ підбили підсумки виробничої практики студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи
12.07.2022 12:24 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму освітній процес практика міжнародна діяльність

Студенти першого та другого рівнів вищої освіти, які навчаються за освітніми програмами «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та «Туризмознавство та гостинність» факультету фізичного виховання, здоровя та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), успішно завершили проходження виробничої практики.

Цього разу практика як обов’язковий складник навчального плану підготовки фахівців, котрий сприяє фолрмуванню необхідних практичних умінь і навичок, проходила як у дистанційному, так і в очному форматах. Дистанційно вона відбувалася у вигляді онлайн-зустрічей із представниками туристичних і готельно-ресторанних закладів, оглядів відеоекскурсій, виконання різноманітних творчих завдань, пов’язаних із діяльністю підприємств туристичного, готельного та ресторанного бізнесу. Також у рамках дистанційної форми проходження виробничої практики здобувачі вищої освіти мали змогу взяти участь у волонтерському проєкті «HoReCa Angels», мета якого – допомога вимушеним переселенцям знайти гарну роботу в галузі гостинності за кордоном або на заході України.
Відпрацюванням своїх професійних умінь офлайн студенти займалися на базах вітчизняних готельно-ресторанних закладів, зокрема, м. Запоріжжя і м. Дніпра, а також – у готельно-ресторанних закладах зарубіжних країн, зокрема в Болгарії, Італії та на Північному Кіпрі. Ці стажування відбулися в рамках договорів про співробітництво туристичних закладів інших країн із Запорізьким національним університетом. Здобувачі освіти подякували керівництву ЗНУ за те, що, незважаючи на військову агресію російської федерації проти України, заклад вищої освіти надав їм можливість пройти виробничу практику й отримати професійний досвід закордоном.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини