Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ привітали з ювілеєм доцентку Оксану Проценко

Представники ЗНУ привітали з ювілеєм доцентку Оксану Проценко

Представники ЗНУ привітали з ювілеєм доцентку Оксану Проценко
12.07.2022 14:54 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет ювілей поздоровлення

Дванадцятого липня рідні та колеги, друзі й однодумці вітають із ювілеєм доцентку кафедри української літератури, вчену секретарку Вченої ради ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Оксану Проценко.

Цей святковий день – чудова нагода не лише побажати шановній іменинниці всього найкращого, а й від усього серця подякувати їй за багаторічну плідну наукову, освітянську й адміністративну діяльність, нерозривно пов’язану із Запорізьким національним університетом ще зі студентських років. Оксана Анатоліївна в 1995 році закінчила філологічний факультет. Вона продовжила навчання в аспірантурі за спеціальністю «Українська література». У 2001 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Еволюція українського історичного роману 90-х років ХХ століття» (науковий керівник – професор Віталій Шевченко). Із 1999 року шановна ювілярка розпочала свою науково-педагогічну діяльність на кафедрі української літератури, де спочатку обіймала посаду асистентки, із 2001 року – старшої викладачки, а з 2003 року – доцентки. Сам атестат доцентки їй вручили у 2005 році. Упродовж 2008-2018 рр. Оксана Анатоліївна – заступниця декана з навчальної роботи філологічного факультету. А з 2018 року вона обіймає важливу й відповідальну посаду – вченої секретарки Вченої ради Запорізького національного університету. Оксана Анатоліївна – талановита лекторка й наставниця, яка щедро ділиться зі студентами своїми знаннями й досвідом, виховуючи в молоді любов до рідної мовно-літературної спадщини. Для студентів факультету Оксана Анатоліївна викладає загальні та спеціальні дисциплін, такі як «Історія української літератури І половини ХХ століття», «Література й історія», «Мемуарна та щоденникова проза», «Художня біографія як жанр», «Еволюція історичного роману в українській літературі 90-х років ХХ століття». Також вона активно займається науковою діяльністю. Коло її наукових інтересів різноманітне, до нього входять такі напрямки: український історичний роман, кінороман, художня біографія та література запорізького краю. Зокрема, шановна вчена – авторка близько сотні наукових праць, серед них – статті в наукових фахових виданнях, публікації в колективній монографії та хрестоматії, навчально-методична література. Від імені усіх науково-педагогічних працівників, співробітників і здобувачів освіти Запорізького національного університету вітаємо шановну іменинницю з ювілеєм! Від щирого серця бажаємо Вам, Оксано Анатоліївно, мирного неба й Перемоги та здійснення всіх Ваших найзаповітніших мрій. Хай доля буде прихильною до Вас і до Вашої родини та дарує радість і натхнення, успішну реалізацію всіх задумів на шляху до нових вершин і здобутків! Із науковим доробком Оксани Проценко можна ознайомитися в Google Scholar за лінком:
https://bit.ly/3uGWz6p
та в ORCID за лінком:
https://bit.ly/3RrnxsD

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини