Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На території ЗНУ здійснюють ремонтні роботи й підготовку будівель до нового навчального року

На території ЗНУ здійснюють ремонтні роботи й підготовку будівель до нового навчального року

На території ЗНУ здійснюють ремонтні роботи й підготовку будівель до нового навчального року
13.07.2022 10:18 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University адміністративно-господарська частина ремонти облаштування території студмістечко

Попри всі труднощі, спричинені повномасштабним військовим вторгненням російської федерації на територію України, керівництво Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) приділяє багато уваги вирішенню питання матеріально-технічного забезпечення діяльності вишу, створенню максимально комфортних умов для перебігу вступної кампанії, для роботи науково-педагогічних працівників і співробітників. Також особлива увага представників вишу за активної та дієвої підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова акцентована на вчасній підготовці до осінньо-зимового періоду 2022/23 навчального року.

Ще на початку 2022 року добіг до завершення грандіозний проєкт із модернізації та підвищення енергоефективності студентських гуртожитків №№ 3 і 4, реалізований завдяки співпраці із Європейським інвестиційним банком. Завдяки цьому, представники підрядної організації провели капітальний ремонт будівель гуртожитків, модернізацію фасадів, утеплення зовнішніх стін, покрівлі та фундаменту споруд. Будівельники замінили усі вікна та підвіконня, двері балконів, стіни будівель пофарбували в яскраві кольори, використавши при цьому українську національну символіку та вказавши назву університету. Усі ці масштабні ремонтні роботи проводилися за координації проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра й головного інженера адміністративно-господарської частини Валентина Моцака. На сьогодні в планах адміністрації вишу – якнайшвидше усунути пошкодження, спричинені навесні вибуховою хвилею від ракетних обстрілів території вокзалу «Запоріжжя-2». Також готуватимуть гуртожитки до поселення студентів. На це зараз спрямовані зусилля ремонтно-будівельної групи адміністративно-господарської частини університету.
Окрім цього, у літній період тривають й інші роботи – з упорядкування територій університетського студмістечка й дрібні ремонти в будівлях корпусів. Так, у навчальному корпусі № 1 на першому поверсі завершили фарбування відкосів до нещодавно встановлених у коридорі великих вікон. На території навчального корпусу № 3 проводяться завершальні ремонтні роботи, пов’язані з модернізацією лабораторій і приміщень кафедр. В усьому корпусі відбулася напередодні заміна труб системи теплопостачання, радіаторів опалення тощо. Тож рівень енергоефективності будівлі має відчутно зрости в зимовий період. Також у приміщеннях санаторію-профілакторію на о. Хортиця встановили відкоси до нових вікон. Наразі представники університету вже розпочали моніторинг системи опалення ЗНУ та її підготовку до введення в експлуатацію в опалювальний сезон. На належному рівні також підтримується чистота й комфорт на території студентського містечка ЗНУ: здійснюються щоденні прибирання територій біля корпусів і в парковій зоні, викошування трави та догляд за клумбами, тож квітучі багаторічні рослини, як і завжди, привертають увагу перехожих. Особливо їх приваблює великий розарій біля спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ. Тут завжди багато відвідувачів, які прогулюються та фотографуються на фоні троянд. Тож, попри всі труднощі сьогодення, студмістечко ЗНУ має привабливий доглянутий вигляд. І це – завдяки невтомній праці представників адміністративно-господарської частини.
Олена Хлистун

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини