Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам філологічного факультету вручили дипломи бакалаврів

Випускникам філологічного факультету вручили дипломи бакалаврів

13.07.2022 11:28 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет свято вручення дипломів випускники бакалаврату

Нещодавно на філологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували урочистий захід із нагоди вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Цього святкового дня, попри всі складнощі воєнного часу, 76 випускників денної та заочної форми здобуття освіти отримали довгоочікувані дипломи та документи про здобуття вищої освіти й поповнили лави філологічної фахової спільноти.

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук привітав усіх присутніх від імені керівництва вишу та вручив дипломи з відзнакою Ірині Малишевій, Дарині Малишевій та Анастасії Работяговій. В.о.декана філологічного факультету Ірина Бондаренко, вітаючи випускників, зазначила: «Чотири роки ви крок за кроком долали сходинки, що ведуть до вершин філологічної науки. Але мандрівка країною філології не завершується ніколи. Слово є всюди. Воно надихає, окрилює, дає силу й наснагу. Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї та нехай поруч із вами непохитно будуть Віра, Надія та Любов. Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Залишаючи стіни рідного факультету, пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість. У добру путь, випускники 2022 року!».
Приєдналися до привітань й вручення дипломів випускникам завідувачка кафедри української літератури Наталія Горбач, завідувачка кафедри українознавства Ольга Стадніченко та доцентка кафедри української мови Ірина Ільченко. Вони побажали присутнім усього найкращого та запросили продовжити навчання в ЗНУ, вступивши до магістратури. Теплі слова з настановами та життєвими порадами прозвучали й від кураторів груп бакалаврів Валентини Кравченко й Олександра Муравіна.
Зі словами вдячності від студентів до викладачів факультету звернулись випускники Ілля Лук’яненко та Катерина Домашенко. Так, Ілля зауважив: «Із почуттям глибокої вдячності всі ми згадуватимемо свій рідний університет та вас, наші духовні наставники. Ви навчили нас не тільки премудростям філології, але й намагалися вчити доброті, справедливості, чесності. Спасибі вам, дорогі викладачі, за безцінні уроки життя, які ми отримали в нашому Запорізькому найкращому! Викладачі кафедри української мови довгі 4 роки вчили таємницям філологічних наук. Намагались прищепити любов до слова, адже справжній філолог – це не просто науковець, а той, хто любить слово. На заняттях із літератури неодноразово дискутували над філософськими істинами буття, намагаючись осягнути задум письменника, обґрунтувати власне бачення прочитаного. І зрозуміли одне: літературу можна пізнавати все життя й залежно від життєвого досвіду щоразу знаходити та бачити нові грані». Катерина зазначила: «Я дуже щаслива, що маю змогу стояти сьогодні тут, на порозі рідного університету. Шкода, що не всі змогли розділити радість сьогоднішньої події – вручення дипломів бакалавра. Чотири роки ми разом долали труднощі, допомагали одне одному, підтримували в скрутну хвилину і, найголовніше, стали справжньою родиною. Переконана, що кожен із нас, незважаючи на місце нашого перебування, щасливий із гордістю носити відтепер звання “Випускник філологічного факультету Запорізького національного університету”. Дякуємо захисникам і захисницям за неймовірну мужність і відданість своїй країні, за надану нам можливість навчатись і здобути вищу освіту. Від усього серця вдячні адміністрації, кураторам і викладачам за відмінні знання, цінні поради та настанови, щирі переживання та віру в наш успіх. За чотири роки ми стали частиною великої дружньої філологічної родини. За цей час факультет став для нас другою домівкою, а викладачі – другими батьками».
На згадку про випускників українського відділення 2022 року Катерина Домашенко вручила в.о. декана факультету Ірині Бондаренко подарунок – годинник, на якому викарбувано слова Сергія Жадана:
Що ти будеш згадувати про ці часи?
Адже пам'ять змиває всі голоси,
Адже пам'ять не пам'ятає жодних імен, жодних назв,
Але ти все одно згадуй…
Дар’я Озмитель, випускниця заочного відділення, перебуває на окупованій території, тому не змогла завітати на урочистості, та на своїй сторінці у ФБ написала: «Від імені всіх випускників групи 6.0147-у-з висловлюю щирі слова подяки за роки навчання. На жаль, ми зовсім не так уявляли свій випускний, особливо ті, хто, мешкаючи за 90 км від навчального закладу, їхав би туди декілька днів... Шановні наші викладачі, ви навіть не уявляєте, скільки безмежної вдячності в наших серцях! Нехай ваші щирість, любов і турбота повернуться до вас сторицею! Миру й світлого майбуття! Обіймаємо».
Приємним подарунком для всіх присутніх, випускників, викладачів факультету й гостей святкового заходу стали музичні номери від представників мистецьких студій центру культури ЗНУ, квіти улюбленим наставникам і спільні фото на добру згадку.

Переглянути святкові світлини можна за лінком:

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: