Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вручили дипломи бакалаврів випускникам факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму

У ЗНУ вручили дипломи бакалаврів випускникам факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму

У ЗНУ вручили дипломи бакалаврів випускникам факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму
14.07.2022 09:02 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму свято вручення дипломів випускники бакалаврату

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму, днями організували свято. Його представники підготували урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам п’яти освітніх програм освітнього рівня бакалавр денної та заочної форм навчання.

Керівництво факультету, його науково-педагогічні працівники та співробітники під час церемонії привітали вчорашніх студентів й побажали їм усього найкращого. Вручаючи дипломи бакалаврату та додатки до них, представники ЗНУ відзначили, що освітній процес для випускників був нелегкий, однак вони гідно впоралися з усіма випробуваннями, що випали на їхню долю. Йдеться, зокрема, про онлайн-навчання в умовах пандемії та подолання всіх труднощів, пов’язаних із воєнним станом в Україні. У результаті об’єднаних зусиль науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти студенти здобули необхідні знання та набули професійних компетентностей. Зараз вони – кваліфіковані фахівці, гідні звання випускників Запорізького національного університету.
Цього року дипломи бакалавра за освітньою програмою «Фізичне виховання» денної форми навчання отримали 66 осіб, зокрема 3 – дипломи з відзнакою, а заочної форми навчання – 24 особи. За освітньою програмою «Спорт» випускникам денної форми навчання вручили 34 дипломи, серед них – 2 з відзнакою, та 18 дипломів – випускникам заочної форми навчання. Крім того, 41 випускник денної форми та 21 заочної освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія» отримали дипломи бакалавра. До того ж, 15 бакалаврів, які здобували освіту на денній формі навчання, зокрема 1 – відмінник, та 3 студенти-заочники отримали дипломи освітньої програми «Готельно-ресторанна справа». Випускники освітньої програми «Туризм» денної форми навчання одержали 27 дипломів, а заочної – 18. Варто відзначити, що більшість із них планують продовжувати навчання, уже цьогоріч вступивши до магістратури Запорізького національного університету.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини