Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Серед учасників Європейських університетських ігор – спортсменки ЗНУ

Серед учасників Європейських університетських ігор – спортсменки ЗНУ

Серед учасників Європейських університетських ігор – спортсменки ЗНУ
14.07.2022 10:19 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму спорт Європейські університетські ігри карате тхеквондо

Чотирнадцятого липня в м. Лодзь (Польща) стартує важливий спортивний захід міжнародного рівня – Європейські університетські ігри. У складі національної збірної України вирушили на змагання дві студентки факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Еліна Сєлємєнєва та Євгенія Жила.

До 31 липня кращі спортсмени-студенти Європи змагатимуться в Польщі з 20 видів спорту. В університетських іграх візьмуть участь близько 5000 осіб, які представляють понад 400 європейських університетів із 40 країн. Так, запорізька спортсменка Еліна Сєлємєнєва (тренер – Михайленко А.А.) відстоюватиме честь країни в змаганнях із карате, розділ «куміте», вага – 68 кг. Здобувачка освіти ЗНУ (тренер – Яковлев А.В.) Євгенія Жила змагатиметься за перемогу в тхеквондо (ВТФ), вагова категорія + 73 кг.
Цьогорічні ігри організовані за ліцензією Європейської університетської спортивної асоціації (EUSA) Лодзьким технологічним університетом, Університетською спортивною асоціацією Польщі (AZS) і містом Лодзь у співпраці з Інститутом EUSA та партнерами, серед яких – Міністерство освіти і науки Польщі, національні та місцеві туристичні організації, Польський олімпійський комітет, національні та місцеві спортивні організації, засоби масової інформації. Також захід підтримується програмою «Erasmus+» Європейського Союзу. Варто відзначити, що міжнародні організації, які займаються розвитком студентського спорту в Європі та світі (FISU та EUSA) особливо підтримали Україну цього разу: вони надали можливість українським студентам представити країну на змаганнях безкоштовно, їм також забезпечили проїзд, проживання та харчування. Нагадаємо, що студентська спортивна збірна України на сьогодні входить у топ-10 світових команд і заслужено вважається одним із лідерів європейського молодіжного спорту.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини