Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ 186 бакалаврів факультету менеджменту привітали із завершенням навчання

У ЗНУ 186 бакалаврів факультету менеджменту привітали із завершенням навчання

У ЗНУ 186 бакалаврів факультету менеджменту привітали із завершенням навчання
14.07.2022 11:30 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту свято вручення дипломів випускники бакалаврату

Липень 2022 року став особливим місяцем для всіх цьогорічних випускників бакалаврату Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). На всіх факультетах і в інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю. Потебні організували урочистості з нагоди вручення дипломів бакалаврам денної та заочної форми навчання. Днями свої дипломи отримали 186 випускників факультету менеджменту, із них 10 – дипломи з відзнакою за особливі академічні успіхи.

Керівництво факультету, його науково-педагогічні працівники та співробітники пишаються своїми бакалаврами, які успішно завершили навчання, підтвердивши високий рівень отриманих у студентські роки знань і практичних навичок. Більшість із вчорашніх студентів прагнуть вступити до магістратури ЗНУ, аби набути необхідну кваліфікацію, стати затребуваними на ринку праці фахівцями й у майбутньому сприяти післявоєнному відновленню держави. Під час вручення дипломів викладачі згадали про найяскравіші моменти 4 років навчання. Вони були нелегкими, через усі складнощі, спричинені спершу пандемією, а потім – військовою агресією російської федерації на території України. Однак запам’яталися студентам не лише лекціями та практичними заняттями, але й участю в наукових, спортивних, творчих заходах, у волонтерській діяльності. Випускникам побажали успіхів й щастя в мирній переможній Україні та закликали не забувати про рідний факультет, де їх завжди раді бачити спершу магістрами, а потім, після завершення навчання, – кваліфікованими фахівцями, які приходитимуть до університету, щоб поділитися з викладачами успіхами та поспілкуватися з новими поколіннями студентів. Своєю чергою, бакалаври від усього серця подякували викладачам за їхні знання, мудрість, терпіння та всебічну підтримку й побажали їм усього найкращого.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини