Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтери ЗНУ допомагають українській армії та тим, хто постраждав від війни

Волонтери ЗНУ допомагають українській армії та тим, хто постраждав від війни

Волонтери ЗНУ допомагають українській армії та тим, хто постраждав від війни
14.07.2022 12:42 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University волонтерська діяльність благодійний фонд Молодь майбутнього підтримка військових допомога внутрішньо переміщеним особам

Із перших днів повномасштабного військового вторгнення російської федерації на територію України в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) при всебічному сприянні ректора Миколи Фролова розпочав свою діяльність волонтерський центр вишу. На сьогодні на його базі діє Благодійна організація «Благодійний фонд "Молодь Майбутнього"», створена з метою підтримки воїнів Збройних сил України, представників територіальної оборони, а також – внутрішньо переміщених осіб.

Допомога тим, хто її найбільше потребує, – це давня традиція вишу, яка об’єднує разом небайдужих представників адміністрації, науково-педагогічних працівників всіх факультетів, співробітників структурних підрозділів і здобувачів освіти. Саме тому в університеті від початку війни розгорнули повномасштабну різнопланову діяльність, допомагаючи українським воїнам і тим, хто змушений залишити домівку через військові дії. Один із магістральних напрямків діяльності волонтерів – підтримка внутрішньо переміщених осіб, які на сьогодні проживають у гуртожитках ЗНУ. Їм передають продуктові набори й хліб, надають засоби гігієни, одяг, предмети першої необхідності. При цьому представники вишу окремо дбають про змістовне й корисне дозвілля для дітей, змушених через війну залишити свої домівки. Зокрема, для малечі відкрили ігрову кімнату на базі гуртожитку, де дітлахи можуть не лише гратися, але й розвиватися. Також разом із представниками центру культури вишу волонтери організували святкові заходи до Дня захисту дітей і до Дня родини, вони проводять дитячі конкурси, вручають подарунки переможцям. У виші дбають і про інші вразливі категорії громадян, надають їм допомогу.
Серед пріоритетів представників благодійного фонду – допомога тим українським воїнам, які зараз знаходяться на передовій. Так, минулого тижня вони надали підтримку військовим, які боронять наш край на Гуляйпільському, Оріхівському й Василівському напрямках, привізши їм харчі й речі першої необхідності. Радісною подією для всіх причетних став придбаний на запит від військової частини з Херсонської області, комплекс «Dron Autel Evo Lite+Premium Bundle/Orange». Його представники вдячні всім, хто приєднався до зборів. Зокрема, вони щиро подякували волонтерці Аліні Іваненко, усім представникам ЗНУ, які переводили донати, а також Юлії Нікітенко за логістику. На сьогодні триває збір на тепловізіонний приціл INFIRAY (IRAY) Saim SCL35. Для нього має особливе значення будь-яка пожертва.
Долучитись до допомоги воїнам можна, перерахувавши кошти:
4441114451553885
Іваненко Аліна

Також представники ЗНУ активно співпрацюють із волонтерськими організаціями з інших міст України. Так, минулого тижня, завдяки підтримці та сприянню професорки ЗНУ Наталії Торкут, із Тернополя надійшла велика партія памперсів для внутрішньо переміщених дітей від волонтерського центру Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка та продукти, вода, вологі серветки для захисників і захисниць ЗСУ від БункераС-3. Запорізькі волонтери вдячні за допомогу в логістиці викладачам біологічного факультету Наталії Вороновій і Валерію Горбаню. Крім того, завдяки співпраці з представницею волонтерського руху Оксані Котенко, до благодійної організації Запорізького національного університету надійшла підтримка з м. Павлограда.
Повний звіт про діяльність волонтерів за 04-08.07.2022 можна переглянути за лінком:
https://telegra.ph/zvit-07-09
Нагадуємо всім охочим підтримати діяльність представників ЗНУ, спрямовану на допомогу українським військовим і внутрішньо переміщеним особам, реквізити для благодійного внеску:
Отримувач БО БФ "Молодь Майбутнього"
Призначення платежу: благодійний внесок
Для переказу в гривнях:
UA743133990000026005020206655 UAH

CO CF «YOUTH OF THE FUTURE»
Purpose of payment: charitable donation
Для переказу у євро:
UA143133990000026008000205457 EUR
АТ КБ "ПриватБанк"
ЄДРПОУ: 44902993

Детальні звіти щодо роботи благодійного фонду «Молодь Майбутнього» розміщені в соціальних мережах:
- Telegram: https://t.me/help_with_znu
- Facebook: http://fb.com/help.with.znu
- Instagram: https://instagram.com/help_with_znu

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини