Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПФК ЗНУ – найбільший у регіоні конкурс на місця держзамовлення

В ЕПФК ЗНУ – найбільший у регіоні конкурс на місця держзамовлення

20.07.2022 11:27 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж вступна кампанія прийом заяв і документів

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) днями завершився прийом заяв і документів від вступників на 1 курс освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) за денною формою навчання.

Про результати цього важливого етапу вступної кампанії-2022 розповідає директорка коледжу Олена Грибанова:
- Цього року на 152 місця, які фінансуються за рахунок державного бюджету, надійшло майже 800 заяв від вступників на різні спеціальності. Як відзначили фахівці закладу фахової передвищої освіти, це – найбільший показник серед коледжів у Запорізькому регіоні на сьогодні. При цьому спостерігається значна зацікавленість абітурієнтів у здобутті освіти за такою актуальною спеціальністю, як 121 «Інженерія програмного забезпечення» (ОП «Розробка програмного забезпечення»). Для неї на 30 місць ліцензованого обсягу надійшло 112 заяв. Також не меншим попитом, ніж торік користуються такі спеціальності, як 081 «Право» (ОП «Правознавство»), 073 «Менеджмент» (ОП «Організація виробництва»), 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» («Фінанси і кредит»), 071 «Облік та оподаткування» (ОП «Бухгалтерський облік») і 061 «Журналістика» (ОП «Видавнича справа та редагування»). Варто зазначити, що цього року серед вступників коледжу – 84 особи, які відносяться до пільгових категорій і мають пріоритет під час вступу. Це – вступники з тимчасово окупованих територій або особливо небезпечних територій, діти учасників бойових дій, внутрішньо переміщені особи та представники інших категорій, які згідно з правилами вступу мають право на першочергове зарахування на місця бюджету.
Наразі, згідно з графіком, у коледжі тривають творчі конкурси й індивідуальні усні співбесіди для вступників. А вже 26 липня до 12:00 оприлюднять рейтингові списки тих, хто брали участь у вступних випробуваннях. Наступним важливим етапом вступної кампанії стане виконання вимог до зарахування за державним замовленням: до 12:00 години 28 липня вступники мають подати всі необхідні оригінали документів. Зарахування осіб, які належать до цієї категорії, відбудеться не пізніше 18:00 години 30 липня. Для тих, хто навчатиметься за кошти фізичних або юридичних осіб термін виконання вимог до зарахування спливатиме до 17:00 години 1 серпня, а остаточне оприлюднення результатів зарахування відбудеться не пізніше ніж 3 серпня.
Починаючи із 14 липня, в ЕПФК також триває прийом заяв і документів від вступників на 2 курс, які вступають на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) на денну форму навчання. А з 1 серпня розпочинається сесія додаткового набору на навчання для вступників, які не потрапили в основну сесію з тих чи тих об’єктивних причин, обумовлених дією воєнного стану в Україні. Їм надається така можливість для конкурсних пропозицій за рахунок коштів фізичних чи юридичних осіб у межах ліцензованих обсягів за наявності вакантних місць за всіма заявами, поданими вступниками на 1 курс освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі 9 класів. Ще однією цікавою новацією, яку запропонують саме цій категорії вступників, стане відкриття нової освітньої програми «Соціальна адвокація» (спеціальність 231 «Соціальна робота») із кількістю ліцензованих місць – 30. Разом із цим триває реєстрація електронних кабінетів вступників ЕПФК, за яку відповідає Марина Ситніцька. На всіх етапах вступної кампанії фахівці відбіркової комісії, якою керує відповідальна секретарка Альона Ходаковська, здійснюють допомогу й консультують тих, хто звертається до них безпосередньо, телефоном чи через інтернет-засоби зв’язку.
Більше інформації – на сайті коледжу: http://epkznu.com/

Олена Хлистун

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: