Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступникам-2022 пропонують ознайомитися з відеоінструкцією щодо технічних моментів складання НМТ

Вступникам-2022 пропонують ознайомитися з відеоінструкцією щодо технічних моментів складання НМТ

Вступникам-2022 пропонують ознайомитися з відеоінструкцією щодо технічних моментів складання НМТ
20.07.2022 14:06 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступна кампанія-2022 Національний мультипредметний тест

Днями в Україні та закордоном розпочався один із найважливіших етапів вступної кампанії-2022 – основна сесія складання Національного мультипредметного тесту. У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели дві сесії пробного тестування, аби допомогти абітурієнтам при проходженні тесту уникнути стресу й перевірити свій фактичний рівень знань. Також співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування радять вступникам ознайомитися з відеоінструкцією від Українського центру оцінювання якості освіти щодо технічних аспектів складання НМТ.

Ознайомлення з відеогайдом «Онлайн-тестувальник: як користуватися, про що пам’ятати учасникові» дозволить учасникам впевнено почуватися під час тестування, правильно позначати та змінювати відповіді. Скориставшись ним, учасники НМТ можуть ознайомитися з інтерфейсом платформи та дізнатися відповіді на такі запитання: Із чого розпочати роботу із сервісом? Де знайти довідкові матеріали? Як позначати завдання, щоб їх зарахували? У якій послідовності їх виконувати? Як змінити відповідь? Як завершити роботу над тестом?
Інструкція розміщена за лінком: https://bit.ly/3oiINDs
Нагадаємо, що Національний мультипредметний тест складається з 3 блоків: українська мова, математика та історія України. На виконання усіх завдань відводиться 120 хвилин. Викладачі ЗНУ цього року розробили пробні завдання для тих абітурієнтів, які виявили бажання пройти тренінг зі складання НМТ на базі електронної системи Moodle університету. Це допомогло вступникам оцінити, яким темам під час підготовки варто приділити більше уваги, й позбутися хвилювання. Нагадуємо, що завдання НМТ відповідають змісту програм ЗНО з навчальних предметів. Тож усі абітурієнти, які відповідально поставляться до проходження тестування, успішно подолають цей етап вступної кампанії та зустрінуть початок нового навчального року вже як студенти омріяної освітньої програми.
Більше інформації – за лінком: https://bit.ly/3PFf6s6

З усіх питань, пов’язаних із перебігом й особливостями вступної кампанії-2022, можна звернутися до представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування:

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини