Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудеться вебінар видатного науковця, професора Стівена Хобфолла щодо роботи з масовими травмами під час війни

У ЗНУ відбудеться вебінар видатного науковця, професора Стівена Хобфолла щодо роботи з масовими травмами під час війни

У ЗНУ відбудеться вебінар видатного науковця, професора Стівена Хобфолла щодо роботи з масовими травмами під час війни
22.07.2022 09:05 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології психологічна підтримка під час війни міжнародна діяльність проєкт вебінар

Представники факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують реалізувати проєкт «Психологічна підтримка під час війни». У його рамках уже організували низку вебінарів від представників факультету соціальної педагогіки та психології, а також – від іноземних фахівців-практиків. Під час цих заходів учасникам надали поради, як полегшити свій власний психологічний стан і допомогти тим, хто поруч, в умовах безперервного важкого стресу, спричиненого збройною агресією російської федерації. Цього разу всіх охочих запрошують відвідати онлайн-семінар відомого вченого – професора Стівена Хобфолла (США).

Двадцять шостого липня пан Хобфолл прочитає лекцію на тему: «П'ять важливих елементів інтервенцій при масових травмах: емпіричні дані». Усі учасники заходу зможуть більше дізнатися про запропоновану їхній увазі тему, скористатися порадами науковця, а також поставити лектору свої запитання.
Професор Стівен Хобфолл (Stevan Е. Hobfoll, USA) – провідний експерт із питань стресу та резільєнтності, автор теорії збереження ресурсів (COR – theory of conservation of resources). Він – автор 14 книг і понад 300 наукових публікацій. Діяльність ученого відзначена 3 нагородами. Учений консультував міжнародні корпорації, армії та країни. Його 5 принципів реагування на масові жертви (Five Principles of Mass Casualty Response) – це світовий стандарт реагування на значні катастрофи та масштабні травматичні події. На сьогодні професор Хобфолл читає лекції та консультує в країнах Азії, Європи та в Австралії. Його дослідження присвячені темі травми в зонах конфлікту та зв’язку між стресом і біологічними наслідками для здоров’я жінок.

Час: 26 липня 2022 року, 17:00-18:15
Місце проведення: платформа Zoom
Ідентифікатор: 393 806 4010
Код: 333777
Лінк: https://bit.ly/3QbKpvE
Обов’язкову реєстрація можна пройти за лінком:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScOQKWi5dW7JB0c2AQ3p_U78iQwQafycbRiN-d2hGLglZgaBg/viewform


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини