Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ висловлюють щире співчуття рідним і близьким доцента Сергія Левченка з приводу його загибелі

Керівництво та науково-педагогічні працівники інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) із сумом і скорботою повідомляють про загибель під час виконання бойового завдання героя – доцента кафедри електротехніки та енергоефективності Сергія Андрійовича Левченка.

Сергій Левченко в 1984 р. закінчив Запорізький індустріальний технікум за спеціальністю «Електрообладнання промислових підприємств та установок», отримавши кваліфікацію техніка-електрика. Пройшов армійську службу. Вищу освіту здобув у Запорізькому машинобудівному інституті ім. В.Я. Чубаря за спеціальністю «Електропостачання промислових підприємств, міст та сільського господарства», після чого працював інженером-конструктором на виробництві, зокрема в тресті «Південколірметгазоочищення».
Але покликання педагога було сильнішим, і незабаром він уже викладав у alma-mater – Запорізькому електротехнічному коледжі. А з 2003 р. у Запорізькій державній інженерній академії обіймав посаду старшого викладача, а згодом – доцента. У 2009 р. Сергій Андрійович захистив кандидатську дисертацію в Інституті відновлюваної енергетики НАН України (м. Київ).
На фронт пішов добровольцем з кафедри електротехніки та енергоефективності ІННІ ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету. Відкритий, працьовитий, чесний і добрий – таким Сергій Андрійович назавжи залишиться в нашій пам'яті.
Світла пам’ять…
Пам’ятаємо, шануємо, сумуємо через непоправну втрату.

Прощання із Сергієм Андрійовичем відбудеться 23 липня 2022 року о 12:00 на кладовищі Святого Миколая.