Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ вітають із ювілеєм провідного інженера Олександра Лисенка

Представники ЗНУ вітають із ювілеєм провідного інженера Олександра Лисенка

Двадцять четвертого липня колеги, друзі, рідні та близькі вітали із 70-річний ювілеєм провідного інженера групи комп’ютерних та телефонних мереж, охоронної та пожежної сигналізації Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олександра Анатолійовича Лисенка.

Олександр Лисенко народився в Запоріжжі, навчався в ЗОШ №50, після закінчення якої вступив до Запорізької філії Дніпропетровського металургійного інституту. Здобувши вищу освіту за фахом «інженер електронної техніки», Олександр Анатолійович за розподілом потрапив до Івано-Франківська майстром на завод «Позитрон». А повернувшись до Запоріжжя, ювіляр працював на Запорізькому заводі напівпровідникових приладів аж до призову на військову службу. Після армії Олександр Анатолійович знову працював на своєму рідному заводі. Потім його перевели старшим інженером до Особливого конструкторського бюро ВО «Гамма», де він отримав кваліфікацію інженера-конструктора.
1993 рік ювіляр зустрів студентом «Інженерки»: він отримав другу вищу освіту на факультеті післядипломної освіти та кваліфікацію менеджера-управлінця. Починаючи з 1999 року, Олександр Лисенко віддає свій професіоналізм, енергію, знання й досвід інженерній академії, обіймаючи посади завідувача лабораторії електроніки, головного енергетика та, нарешті, головного інженера ЗДІА. На сьогодні він працює провідним інженером групи комп’ютерних та телефонних мереж, охоронної та пожежної сигналізації Запорізького національного університету. Колеги одностайно, говорячи про шановного іменинника, відзначають його відданість обраній справі, компетентність, прагнення бути в курсі всіх інновацій в професії, зібраність і точність. «За всіма цими діловими якостями ми бачимо також людину душевну, дотепну, винахідливу, вимогливу до себе та підлеглих і дуже-дуже справедливу», – зазначають вони.
У житті Олександра Анатолійовича є місце не лише для роботи. Він – турботливий батько двох дочок, уважний чоловік і... неперевершений рибалка, для якого улюблене заняття стало й великим захопленням, і чи не найкращим відпочинком від напруженої роботи. Звертаючись до іменинника, його колеги від усього серця зичать: «Бажаємо шановному ювілярові ще довгих років здоров’я, оптимізму й енергії! Нехай на борту Вашого життєвого корабля перебувають мир, добробут, багатство, родинне щастя та любов!».

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: