Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувачам освіти ЗНУ пропонують стати учасниками фотовиставки «Перший день нашої Перемоги»

Здобувачам освіти ЗНУ пропонують стати учасниками фотовиставки «Перший день нашої Перемоги»

Здобувачам освіти ЗНУ пропонують стати учасниками фотовиставки «Перший день нашої Перемоги»
01.08.2022 14:42 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ виховної роботи Обласний центр патріотичного виховання молоді виставка дозвілля патріотичне виховання

Студентів усіх факультетів, інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні та фахових коледжів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошують взяти участь в онлайн-фотовиставці «Перший день нашої Перемоги». Організатори заходу – співробітники Комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради – приурочили його проведення до Міжнародного дня молоді. Це свято в Україні вперше відзначатимуть 12 серпня 2022 року.

Захід відбудеться на виконання листа управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОВА № 01-18/0175 від 20.07.2022 «Про відзначення Дня молоді в Україні в 2022 році». На фотовиставці представлять роботи учнівської та студентської молоді, тих, хто працює, колективів, об’єднань, громадських і волонтерських організацій. Матеріали учасників обов’язково розмістять на вебсайтах або на сторінках соцмереж Обласного центру патріотичного виховання молоді. Кращі фотороботи роздрукують і презентують в Обласному логістичному гуманітарному хабі в День молоді України.
Для того, щоб стати учасником конкурсу, необхідно до 10 серпня 2022 року зробити фотографію, що розкриває тему «Перший день нашої Перемоги», та надіслати її на електронну адресу info-ocpvm@ukr.net (із позначкою в темі листа «Фотовиставка»). У листі необхідно вказати ім’я та прізвище автора світлини, назву навчального закладу, громади чи колективу. Також потрібно написати назву роботу, а ще – скласти привітання до Дня молоді й висловити своє прагнення до Перемоги. За бажанням учасники можуть додати історію про їхню власну роботу, спрямовану на наближення Перемоги українського народу. До 14 серпня світлини розмістять на сторінках Обласного центру патріотичного виховання молоді в соцмережах:
- у Facebook: https://www.facebook.com/groups/ocpvm/
- Instagram: https://www.instagram.com/centr_patriotiv/
12 серпня 2022 року кращі роботи представлять в Обласному логістичному гуманітарному хабі за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70 Б.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини