Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму продовжують співпрацювати зі стейкґолдерами

Під час канікул і відпустки триває співпраця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) із роботодавцями. Студенти спеціальностей «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа», а також науково-педагогічні працівники кафедри продовжують брати участь у проєкті «Terra Incognita: Ресторани в час війни», організованому к.е.н., керуючим партнером ресторанної компанії «Restetika», президентом Асоціації кулінарів України Андрієм Магалецьким. Нагадаємо, що пан Андрій неодноразово брав учать в освітньому процесі здобувачів вищої освіти Запорізького національного університету.

Днями в рамках проєкту відбувся прямий онлайн-ефір за участю іноземного гостя Stefanа Faulstich, власника «Rhönblick – Landhotel», «Restaurant & Countrypub» (Німеччина), тренера Національної кулінарної збірної Німеччини, готельєра та ресторатора з багаторічним досвідом, а також – великого друга України, який активно допомагає українцям боротися із загарбниками та наближати Перемогу.
У рамках заходу запрошений гість розповів про свій професійний досвід, історію успіху, лайфхаки, які він використовує в професійній діяльності. Також він відповів на питання: «Чому Ви так тепло й дружньо ставитесь до нашого народу й нашої країни загалом?», – зазначивши, що його дружина – із Вінниці. Гість поділився своєю точкою зору щодо гастрономічної культури України, української національної кухні та національного ресторанного ринку. Він зазначив, що участь України у 2020 році в Кухінарних Олімпійських іграх у м. Штутгарті – це важливий крок для виходу країни на міжнародний ринок ресторанних послуг. Також спікер поділився своїми думками про перспективи розвитку гастромічної галузі й ресторанного ринку після перемоги України. Варто відзначити, що Stefan Faulstich систематично допомагає Україні в складні часи агресії. Він оцінює українців, котрі працюють у галузі HoReCa (hotel, restaurant, catering – готель, ресторан, кейтеринг), як дуже професійних, відповідальних фахівців. Наприкінці всі присутні мали змогу поставити запитання спікеру. Учасники заходу подякували організаторам й гостю за дуже цікаву й інформативну зустріч.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: