Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнтів ЗНУ запрошують до навчання за освітньою програмою «Початкова освіта»

Абітурієнтів ЗНУ запрошують до навчання за освітньою програмою «Початкова освіта»

Абітурієнтів ЗНУ запрошують до навчання за освітньою програмою «Початкова освіта»
27.07.2022 10:22 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології освітня програма Початкова освіта профорієнтаційна діяльність відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

Для майбутніх учителів початкових класів – студентів ОП «Початкова освіта» факультету соціальної педагогіки та психології – у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) заняття проводять компетентні викладачі-науковці, які мають досвід практичної роботи в школі.

Під час занять студентам розповідають, що перший учитель не лише навчає читати та писати, він – взірець для наслідування, ідеал людини для своїх учнів. Спогад про першого вчителя назавжди залишається в душі кожної людини. Саме він відкриває безмежний і прекрасний світ шкільного дитинства, формує школяра через любов і розумну вимогливість і спрямовує невичерпну дитячу енергію на пізнання й зростання. Фахові дисципліни, на яких студенти оволодівають сучасними методами навчання, викладаються в навчальній лабораторії, яка імітує осередки сучасної початкової школи. Завдяки співпраці із «The LEGO Foundation», студенти готуються до впровадження ігрових методів навчання в закладах освіти на цікавих спецкурсах – «Навчання через гру» та «Діяльнісний підхід у початковій школі». Крім цього, студенти вивчають:
- психологічні та педагогічні закономірності навчання, розвитку й виховання молодших школярів;
- дидактику початкової освіти;
- методики викладання освітніх галузей;
- теорію та методику виховання;
- особливості запровадження концепції «Нова українська школа»;
- ігрові технології навчання;
- інформаційні технології навчання;
- основи інклюзивної освіти та корекційної педагогіки.
Університет забезпечує їм проходження педагогічної практики в закладах освіти Запоріжжя. Під час неї студенти мають можливість переконатися в правильності вибору професії. Для майбутніх учителів початкових класів це такі види практики, як «Перші дні дитини в школі», практика в групах продовженого дня, літніх оздоровчих таборах і практика пробних уроків. Студенти також мають право проходити практику за місцем проживання. Враховуючи те, що Запорізька область потребує вчителів і завжди є вакансії, здобувачі освіти можуть навчатися за індивідуальним графіком і працювати за своїм фахом у закладі освіти.
Після завершення навчання випускники зможуть працювати в закладах загальної середньої освіти, спеціальних і спеціалізованих школах, дитячих центрах розвитку, закладах позашкільної освіти:
- учителем початкових класів;
- вихователем групи продовженого дня;
- репетитором;
- асистентом учителя інклюзивного класу.
«Якщо ви любите дітей, якщо ви творчі та креативні – запрошуємо до навчання!», – із такими словами звертаються представники факультету соціальної педагогіки та психології до абітурієнтів.

Більше інформації можна дізнатися на сторінці кафедри дошкільної та початкової освіти на офіційному сайті ЗНУ:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/spp/Departaments/12476
Сторінка у соцмережі Facebook:
https://www.facebook.com/groups/918075885296746

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини