Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенка економічного факультету Анастасія Сопіна – серед переможців конкурсу студентських есе та аналітичних робіт «Відбудова країни: виклики, можливості та завдання»

01.08.2022 17:04 Все Головні новини Факультети Економічний Ректорат ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University кафедра фінансів банківської справи та страхування економічний факультет

Дев’ятнадцятого липня 2022 року громадська організація «Стратегічна візія» підбила підсумки конкурсу студентських есе та аналітичних робіт «Відбудова країни: виклики, можливості та завдання». Організатори визначили переможців конкурсу, який проводився серед студентів і випускників вишів 2021-2022 рр. від суспільно-політичних до інженерних спеціальностей. Учасницею конкурсу стала студентка 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Анастасія Сопіна. Вона виконала роботу під керівництвом д.е.н., доцентки, професорки кафедри фінансів, банківської справи та страхування Юлії Огренич.

«Запрошення до участі в конкурсі отримали близько 100 ЗВО України, а роботи на конкурс надіслали 63 учасники» – зазначили організатори конкурсу. Переможців і призерів відзначили грамотами. Також їм вручили цінні подарунки. Партнерами конкурсу виступили міжнародний холдинг TECHIIA, компанії «Гранік» і видання «Гетьман», які обрали найкращі роботи. Двадцять першого липня 2022 року визначили й додатковий перелік переможців, які отримали спеціальні призи. «Спеціальні нагороди – це можливість для бізнесу відзначити молодих українських інтелектуалів і замотивувати їх до розбудови країни» – зазначили організатори конкурсу.
У своїй роботі студентка 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньої програми «Фінанси і кредит» економічного факультету ЗНУ Анастасія Сопіна розглянула перспективи реформування та розвитку енергетичного сектору України, проаналізувала стан енергетики, запропонувала шляхи до стимулювати використання відновлюваних джерел після завершення війни. За підсумками конкурсу Анастасія Сопіна здобула спеціальну нагороду у вигляді світшоту від міжнародного холдингу TECHIIA та отримала сертифікат.
Представники економічного факультету привітали Анастасію Сопіну з перемогою, побажали їй подальших успіхів у формуванні креативних ідей.
Для довідки
Громадська організація «Стратегічна візія» є організацією, яка сприяє економічній, інфраструктурній та ментальній відбудові України. Конкурс проводять задля розвитку свіжих ідей з приводу формування стратегії по відбудові України. «Метою проєкту є висвітлення головних, на думку молодих фахівців, напрямків і шляхів відбудови країни після війни: в економіці та промисловості, інфраструктурі та урбаністиці, правовій та політичній системах, освіті та медицині, інформаційному та ментальному просторі тощо», – зазначили організатори.
Кафедра фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету Запорізького національного університету

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: