Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ВСТУП-2022: розпочався другий етап підтвердження участі в додатковій сесії Національного мультипредметного тесту (НМТ)

ВСТУП-2022: розпочався другий етап підтвердження участі в додатковій сесії Національного мультипредметного тесту (НМТ)

ВСТУП-2022: розпочався другий етап підтвердження участі в додатковій сесії Національного мультипредметного тесту (НМТ)
02.08.2022 09:31 Все Головні новини Вступна кампанія ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Національний мультипредметний тест НМТ

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках перебігу вступної кампанії повідомили про додаткову сесію НМТ. Йдеться про підтвердження участі в тестуванні. Упродовж 1-10 серпня цей етап мають пройти й учасники основної сесії, які не з’явилися для проходження тестування.

Варто відзначити, що до 10 серпня 2022 року на Інформаційній сторінці учасника у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде пройти тестування в період проведення додаткової сесії:
https://zno.testportal.com.ua/info/login Згодом із урахуванням населеного пункту, вибраного під час етапу підтвердження участі у НМТ, здійснюватимуть розподіл учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами. Можливість завантажити запрошення з’явиться після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (з 12 серпня). У запрошенні зазначатимуть дату, час і місце додаткової сесії. Заплановано, що додаткова сесія НМТ проходитиме у 21 області України та місті Київ. Наразі неможливо провести НМТ у АР Крим, місті Севастополь, Донецькій, Луганській і Херсонській областях. За кордоном додаткову сесію НМТ буде проведено в Австрії, Бельгії, Болгарії, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Канаді, Латвії, Литві, Люксембургу, Молдові, Німеччині, Португалії, Польщі, Словенії, Словаччині, Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучених Штатах Америки, Туреччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії.
Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відзначає: «Вдячним усім закладам освіти та міжнародним партнерам, які докладають максимум зусиль для проведення вступної кампанії та надання можливості всім охочим навчатися в омріяних закладах вищої освіти України. Тримаймося. Ми – сильні! Ми – Україна!».
Відповідальний секретар приймальної комісії Станіслав Іваненко наголошує, що абітурієнтам завжди допоможуть у нашому виші Крім того, у ЗНУ всі охочі зможуть отримати безкоштовну юридичну консультацію щодо умов вступу для пільгових категорій, зокрема для абітурієнтів, які вступають за квотою-2, для вступників із тимчасово окупованих територій й особливо небезпечних територій. Для цього вступникам необхідно завітати за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 б (навчальний корпус ЗНУ №2), к. 115, або отримати усю необхідну інформацію, зателефонувавши за номерами: (061) 228-75-38, (061) 289-12-68, 066 570 8552, 068 119 9362, 093 710 2917. Абітурієнти та їхні батьки можуть написати на офіційну електронну пошту приймальної комісії ЗНУ: pk.znu.ua@gmail.com
або залишити своє запитання на офіційному сайті приймальної комісії за лінком: https://pk.znu.edu.ua/4505.ukr.html

Рекомендуємо ознайомитися з Правилами прийому до ЗНУ на офіційному сайті: https://pk.znu.edu.ua/4483.ukr.html
Важлива інформація для тих, хто вступає на 1 курс бакалаврату розміщена тут:
https://pk.znu.edu.ua/4484.ukr.html
Тим, хто вступає на 1 курс бакалаврату зі скороченим строком навчання або ж на 2-3 курси, варто ознайомитися з такою інформацією:
https://pk.znu.edu.ua/4485.ukr.html
Вони також можуть звернутися до приймальної комісії за адресою: навчальний корпус №6, ауд. №№ 111 і 114 або зателефонувати за номером: 289-12-04.
Уся необхідна інформація для вступників до магістратури розміщена за лінком:
https://pk.znu.edu.ua/4486.ukr.html
Також можна завітати до приймальної комісії за адресою: навчальний корпус №1, ауд. 38 або зателефонувати: 050-057-34-71.

Звертаємо увагу вступників з тимчасово окупованих територій та особливо небезпечних територій, що вони можуть ознайомитися з алгоритмом й особливостями вступу за лінком:
https://bit.ly/3yj9nRq

Звертайтесь також до представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

 


bakalavr-1-kurs-na-osnov__-pzso.doc bakalavr-vstup-na-osnov__-molodshogo-spets__al__sta.doc

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини