Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий фаховий коледж оголосив додатковий набір за кошти фізичних та юридичних осіб: встигни подати заяву на вакантні місця!

Економіко-правничий фаховий коледж оголосив додатковий набір за кошти фізичних та юридичних осіб: встигни подати заяву на вакантні місця!

Економіко-правничий фаховий коледж оголосив додатковий набір за кошти фізичних та юридичних осіб: встигни подати заяву на вакантні місця!
04.08.2022 13:17 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Вступна кампанія ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж Запорізький національний університет

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках перебігу вступної кампанії повідомили про оголошення додаткового набору до Економіко-правничого фахового коледжу.

Варто відзначити, що встигнути подати заяву на вступ на вакантні місця контрактної основи на перший курс треба до 6 серпня 2022 року. Відокремлений структурний підрозділ «Економіко-правничий фаховий коледж» з 01.08 по 06.08.2022 прийматиме заяви на вакантні місця за кошти фізичних та юридичних осіб за спеціальностями:
012 Дошкільна освіта
013 Початкова освіта
017 Фізична культура і спорт
071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа та страхування
231 Соціальна педагогіка
Зверніть увагу й на нову небюджетну ОПП 2022 року. Йдеться про таку спеціальність:
231 Соціальна адвокація
За додатковими консультаціями можна звертатися за такими номерами телефонів:
098 622 69 75
095 622 69 75
Сайт коледжу:
http://epkznu.com/

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини