Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки Еліна Сєлємєнєва та Євгенія Жила гідно представили ЗНУ на Європейських університетських іграх-2022

Студентки Еліна Сєлємєнєва та Євгенія Жила гідно представили ЗНУ на Європейських університетських іграх-2022

Студентки Еліна Сєлємєнєва та Євгенія Жила гідно представили ЗНУ на Європейських університетських іграх-2022
03.08.2022 14:12 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University спорт Європейські університетські ігри факультет фізичного виховання здоров’я та туризму

З чотирнадцятого до тридцятого липня у в м. Лодзь (Польща) відбувалися VI Європейські університетські ігри (European Universities Games 2022) з 20 видів спорту. У складі національної збірної України брали участь у змаганнях дві студентки факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Еліна Сєлємєнєва та Євгенія Жила.

Вагомий вклад у перемогу внесли вихованки Запорізького національного університету: Еліна Сєлємєнєва (Kumite Women - 68 kg) (тренер – Михайленко А.А.), яка стала чемпіонкою цього турніру, та Євгенія Жила (Kyorugi women’s tournament +73 kg) (тренер – Яковлев А.В.), яка стала срібною призеркою. Українські студенти посіли третє місце в медальному заліку: за загальною кількістю медалей – друге місце, за кількістю бронзових нагород – третє. Найуспішнішою серед українців була команда з тхеквондо, яка зібрала шість золотих, а загалом 14 нагород і загальнокомандне 1 місце. Найбільше ж медалей принесла збірна команда України з карате – 16, серед яких було п'ять золотих.
Для довідки
Цьогорічні Європейські університетські ігри організовані за ліцензією Європейської університетської спортивної асоціації (EUSA) Лодзьким технологічним університетом, Університетською спортивною асоціацією Польщі (AZS) і містом Лодзь у співпраці з Інститутом EUSA та партнерами, серед яких – Міністерство освіти і науки Польщі, національні та місцеві туристичні організації, Польський олімпійський комітет, національні та місцеві спортивні організації, засоби масової інформації. Також захід підтримується програмою «Erasmus+» Європейського Союзу. Варто відзначити, що міжнародні організації, які займаються розвитком студентського спорту в Європі та світі (FISU та EUSA) особливо підтримали Україну цього разу: вони надали можливість українським студентам представити країну на змаганнях безкоштовно, їм також забезпечили проїзд, проживання та харчування. Загалом 5 тис осіб стали представниками понад 400 університетів із 40 країн:
https://results.eusa.eu/index.php?page=rankings&club=13689&season=7&event=49

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини