Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти кафедру дизайну посіли призові місця Міжнародного відкритого конкурсу

Студенти кафедру дизайну посіли призові місця Міжнародного відкритого конкурсу

Студенти кафедру дизайну посіли призові місця Міжнародного відкритого конкурсу
04.08.2022 17:11 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University кафедра дизайну факультет соціальної педагогіки та психології відкритий конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів ЗВО

Здобувачі кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяли участь у XХ Міжнародному відкритому конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів ЗВО, який щорічно проводиться у «столиці комп’ютерної графіки», Вінниці, на базі Вінницького національного технічного університету.

Цього року свої роботи представили: здобувачка 1 курсу Віолетта Терзі, здобувачка 2 курсу Вероніка Бережна та здобувачка 3 курсу Анастасія Мисник. За результатами оцінювання робота Віолетти Терзі посіла ІІІ місце в номінації «Веб-дизайн» у категорії «Студенти ЗВО», а робота Мисник Анастасії – ІІІ місце в номінації «Краща 2D-растрова графіка» в категорії «Студенти ЗВО». Представники кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету привітали наших неймовірно талановитих студентів та їхню наставницю – доцентку кафедри дизайну Ганну Юріївну Чемерис. Вони побажали їм подальших звершень і нових перемог.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини