Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, менеджерка з персоналу Оксана Курносова

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, менеджерка з персоналу Оксана Курносова

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, менеджерка з персоналу Оксана Курносова
08.08.2022 09:07 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University економічний пресслужба управління персоналом та економіка праці

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває успішне втілення в життя профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованкою економічного факультету, випускницею 2021 року другого (магістерського) рівня спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці», менеджеркою з персоналу компанії ТОВ «ДС Електронікс» (м. Київ) Оксаною Курносовою.

Добрий день, Оксано. Розкажіть, будь ласка, про навчання на економічному факультеті ЗНУ, у якому році Ви отримали диплом?
У 2021 році я закінчила навчання на економічному факультеті Запорізького національного університету за спеціальністю 051 «Економіка» освітньо-професійної програми «Управління персоналом та економіка праці».
Яку посаду Ви обіймаєте на сьогодні?
Я – менеджерка з персоналу в компанії ТОВ «ДС Електронікс» (м. Київ). Наша компанія є українським виробником терморегуляторів Terneo та реле напруги Zubr. У мої обов’язки входить пошук персоналу, на усіх ресурсах від job-сайтів, до соцмереж; вибудовування hr-бренду компанії через співпрацю з університетами, веденням hr-сторінки компанії, розробки чат-ботів та інші проєкти розвитку та оптимізації рекрутингових процесів.
Як складалися взаємини з викладачами на економічному факультеті?
За час навчання в мене склались тільки приємні відносини з викладачами, особливо вдячна Ірині Дашко, яка за весь час магістратури була поруч, допомагала в досягненні цілей, була науковим керівником моєї кваліфікаційної роботи. Також вдячна декану економічного факультету Аллі Череп і завідувачу кафедри управління персоналом і маркетингу Миколі Іванову за підтримку та цінні поради. У мене складалися тільки добрі відносини з усіма викладачами економічного факультету, за що я вдячна всім, хто доклав зусиль, аби допомогти мені досягти поставлених цілей в навчанні. Зазначу, що всі викладачі факультету, з якими мені доводилося працювати – справжні професіонали своєї справи.

Що було для Вас найважчим у студентські роки?
Найважчим – був ковід, через який не завжди можна було спланувати навчання та сесії, чи будуть вони онлайн чи в аудиторії, але викладачі постійно були на зв’язку в будь-яку хвилину та допомагали швидко орієнтуватися.
Чи мріяли Ви стати менеджеркою з управління персоналом?
Ні, до цього напрямку діяльності я прийшла не одразу. Диплом бакалавра я отримала за освітнім напрямком – журналістика, але під час третього курсу почала працювати менеджеркою з персоналом, там я знайшла себе і вирішила вступати на магістратуру саме за напрямком «управління персоналом та економіка праці». Я завжди дотримуюся такого принципу: коли мені необхідно щось купити або здобути, то я детально це вивчаю з усіх боків, зважую, а потім визначаюся. Звісно, у виборі спеціальності щодо вступу до магістратури, ключовим для мене був рівень фахівців, які даватимуть мені знання, ділитимуться досвідом: так я обрала економічний факультет. І вже зараз, коли я закінчила ЗНУ і отримала диплом магістра, із впевненістю можу наголосити, що рівень фахівців економічного факультету дуже високий, тому навчатися було легко та цікаво і я не пошкодувала жодного разу, що вступила до магістратури на економічний факультет, за що я дуже вдячна усім викладачам. Особливо хочу відзначити невимушену атмосферу, яка панує на факультеті. Викладачі з великою повагою та розумінням ставляться до студентів, підтримують їх.
Які знання та навички Вам знадобились в житті? Які з них Ви використовуєте в своїй професійній діяльності?
Використовую багато навичок, які опанувала за час навчання на економічному факультеті й на факультеті журналістики. Але найбільше, що сформувалось за весь час навчання, це те, що дійсно допомагало на різних посадах – це постійний пошук нової інформації, методів вирішення різних складнощів, креативний підхід до ситуацій: ніколи не опускати руки і завжди «тренувати» мозок новими знаннями.
Які риси, на Вашу думку, мають бути притаманні людині, котра обрала Вашу професію?
У першу чергу комунікабельність, аналітичні навички, критичне мислення, вміння аналізувати невдачі та розроблювати коригуючі дії, шукати та оброблювати велику кількість інформації та вміти інтегрувати інструменти з інших галузей.
Що Ви порадили б студентам, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Управління персоналом та економіка праці»?
Постійно моніторити тенденції, зміни в напрямку своєї діяльності, запитувати про це викладачів, і найголовніше не зупинятись у самонавчанні та саморозвитку, проходженні різних кемпів, лекцій, курсів і т.д.
Що побажаєте студентам ЗНУ?
Не боятись роботи помилки. Не дарма кажуть: «не помиляється лише той, хто нічого не робить», тож помиляйтесь, це нормально. Від однієї поганої оцінки в універі – життя не стане гіршим, але допоможе навчитись аналізувати свої помилки і вміти приймати за це відповідальність.
Ірина Дашко, професорка кафедри управління персоналом і маркетингу, д.е.н., доцентка
Фото з архіву Оксани Курносової

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Для довідки
У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Втілюють його в життя представники всіх факультетів, інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучаються до роботи й представники факультету журналістики, пресслужби вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Представники усіх факультетів університету та інженерного інституту допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе у професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту: znu.pressa@gmail.com
Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:
https://bit.ly/2HixRA8
Сьогодні архів проєкту – це вже більше 300 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

Схожі новини