Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Михайло Коваль

09.08.2022 11:46 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму кафедра туризму та готельно-ресторанної справи пресслужб

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває успішне втілення в життя профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованцем факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Михайлом Ковалем (магістратура, спеціальність «Туризм»).

Талановитий фахівець туристичної галузі поділився своїми роздумами щодо власного вибору фаху, спогадами про навчання й можливість отримати потрібні практичні навички.

Михайло Коваль розповідає: «Згадуючи, як я вибирав спеціальність, міркував – куди буду вступати, на думку спадають мої хаотичні роздуми. Вважав, що люблю подорожі, хочу побачити весь світ. Бачу в переліку спеціальностей Запорізького національного університету «Туризм» і думаю: «це те, що треба»! Перші тижні після вибору, гадав, а раптом не те, може помилився... Так ось, хочу сказати, я геть не пожалкував, що зробив цей вибір. За роки навчання, завдяки ЗНУ, я зміг побувати в курортних містах Болгарії та Туреччини, відчути весь процес роботи туристичної галузі, набратися значних знань, удосконалити комунікабельність і відточити стресостійкість. Купа нових знайомих, колег, друзів, ще більше практичного досвіду, знайомство та співробітництво з компанією «Anex Tour», з якою я співпрацював кілька років, і отримав високий рівень професійних вмінь, а також ознайомлення з культурою інших народів і країн. І це все всього лише за 5 років навчання! Тож я висловлюю подяку кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Запорізького національного університету за титанічну працю і не менш велике терпіння, які ви вклали в моє навчання і мій професійний розвиток».

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Втілюють його в життя представники всіх факультетів, інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучаються до роботи й представники факультету журналістики, пресслужби вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Представники усіх факультетів університету та інженерного інституту допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU