Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 10 серпня завершується другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ

10 серпня завершується другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ

10 серпня завершується другий етап підтвердження участі в додатковій сесії НМТ
10.08.2022 10:47 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Вступна кампанія ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University приймальна комісія національний мультипредметний тест відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно триває проведення вступної кампанії. Ще однією її важливою подією стало завершення другого етапу підтвердження участі в додатковій сесії Національного мультипредметного тесту.

 

Як повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, із 25 тис 333 потенційних учасників додаткової сесії НМТ бажання складати тест у тимчасових екзаменаційних центрах в Україні підтвердили 21 тис 710 осіб, а за кордоном – 3 тис 623. Основна сесія НМТ тривала з 22 липня до 4 серпня, результати отримали 187 тис 345 учасників. Оцінювання відбувалося в понад 250 населених пунктах України і в більш ніж 40 містах Європи. Під час основної сесії понад 19 тис українців склали тест за кордоном. Вступники продемонстрували високий рівень знань і незламність. 200 балів: з одного предмета отримали – 7 462 учасники; з двох предметів – 1 855 учасників; з трьох предметів – 510 учасників; з математики 200 балів набрали – 5 965 учасників; з української мови – 2 852 учасники; з історії України – 3 885 учасників.

Важлива інформація для тих, хто вступає на 1 курс бакалаврату розміщена тут:
https://pk.znu.edu.ua/4484.ukr.html
Тим, хто вступає на 1 курс бакалаврату зі скороченим строком навчання або ж на 2-3 курси, варто ознайомитися з наступною інформацією:
https://pk.znu.edu.ua/4485.ukr.html
Вони також можуть звернутися до приймальної комісії за адресою: навчальний корпус №6, ауд. №№ 111 і 114 або зателефонувати за номером: 289-12-04.
Уся необхідна інформація для вступників до магістратури розміщена за лінком:
https://pk.znu.edu.ua/4486.ukr.html
Також можна завітати до приймальної комісії за адресою: навчальний корпус №1, ауд. 38 або зателефонувати: 050-057-34-71.
Звертаємо увагу вступників з тимчасово окупованих територій та особливо небезпечних територій, що вони можуть ознайомитися з алгоритмом й особливостями вступу за лінком:
https://bit.ly/3yj9nRq
Звертайтесь також до представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини