Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ проінформували вступників щодо особливостей реєстрації для проходження МТНК і МКТ під час додаткових сесій

У ЗНУ проінформували вступників щодо особливостей реєстрації для проходження МТНК і МКТ під час додаткових сесій

У ЗНУ проінформували вступників щодо особливостей реєстрації для проходження МТНК і МКТ під час додаткових сесій
18.08.2022 10:26 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Вступна кампанія ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University приймальна комісія відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування вступ до магістратури проходження Магістерського тесту навчальної компетентності МТНК Магістерськ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно триває проведення вступної кампанії, як для абітурієнтів на 1 курс чи старші курси, так і до магістратури. Днями вступників проінформували щодо особливостей реєстрації для проходження Магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) та Магістерського комплексного тесту (МКТ) під час додаткових сесій.

 

Для участі в додаткових сесіях вступники мають подати для розгляду заяву щодо участі в додатковій сесії МТНК або МКТ (заява щодо участі) до регіонального центру оцінювання якості освіти (регіональний центр), на території обслуговування якого розміщено заклади вищої освіти (їх структурні підрозділи), які здійснили реєстрацію цих вступників для участі в МТНК та/або МКТ, надіславши її на електронну адресу відповідного регіонального центру. Територія обслуговування Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО): Дніпропетровська та Запорізька області. Адреса для подання документів:

registration@dp.testportal.gov.ua

Участь у додаткових сесіях можуть узяти вступники, яких зареєстрували для проходження МТНК або МКТ (вступне випробування), але які з поважних причин не змогли: 1) взяти участі в основній сесії вступного випробування; 2) завершити виконання тесту під час основної сесії вступного випробування (через різке погіршення стану здоров’я вступника або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій (обставин, що можуть становити загрозу для життя та здоров’я вступників, або через неможливість створення належних умов для виконання завдань вступних випробувань тощо)).

Терміни проведення додаткових сесій: 7 – 10 вересня 2022 року

Для участі в додатковій сесії вступного випробування особи, яких зареєстрували для проходження МТНК або МКТ та які з поважних причин не змогли взяти участі в основній сесії вступного випробування, повинні в період із 22 до 26 серпня 2022 року подати відповідну заяву:

https://dneprtest.dp.ua/docs/2022/pdf/zvychaina_zaiava_dod_spec_sesii_mag.pdf

2. Для участі в додатковій сесії вступного випробування особи, які з поважних причин не змогли завершити виконання тесту під час основної сесії вступного випробування (через різке погіршення стану здоров’я вступника або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій), повинні протягом трьох календарних днів з дня проведення основної сесії вступного випробування (включаючи день проведення) подати до регіонального центру відповідну заяву:

https://dneprtest.dp.ua/docs/2022/pdf/zaiava_dod_spec_sesii_mag_ne_zavershyly_test.pdf

Вступники, зазначені в пункті 2, можуть також подати заяву щодо участі відповідальному за тимчасовий екзаменаційний центр у день проведення основної сесії вступного випробування в тимчасовому екзаменаційному центрі:

https://dneprtest.dp.ua/docs/2022/pdf/zaiava_dod_spec_sesii_mag_ne_zavershyly_test.pdf

Зверніть увагу! У заяві щодо участі має зазначатися назва населеного пункту, де вступник бажає пройти вступне випробування під час проведення додаткових сесій, вибраного з переліків населених пунктів, на території яких створять тимчасові екзаменаційні центри

https://dneprtest.dp.ua/docs/2022/pdf/perelik_naselenykh_punktiv_tets.pdf

Вони функціонуватимуть для проведення додаткових сесій магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК):

https://dneprtest.dp.ua/docs/2022/pdf/dodatok_4_perelik_naselenykh_punktiv_tets_mtnk.pdf

А також для магістерського комплексного тесту (МКТ):

https://dneprtest.dp.ua/docs/2022/pdf/dodatok_5_perelik_naselenykh_punktiv_tets_mkt.pdf

Регіональний центр здійснює розгляд поданих заяв щодо участі в період із 24 до 31 серпня 2022 року.

 

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РОЗГЛЯДУ:

 

-на інформаційних сторінках «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури»:

https://zno.testportal.com.ua/master/login

Український центр оцінювання якості освіти розміщує запрошення для участі в додатковій сесії вступного випробування (не пізніше ніж за три календарних дні до проведення вступного випробування) – вступникам, щодо яких прийняли рішення про допуск до участі в додатковій сесії вступного випробування;

 

-регіональний центр надсилає лист про відмову в реєстрації для участі в додатковій сесії вступного випробування на адресу, зазначену в заяві щодо участі,

 

-вступникам, щодо яких прийнято рішення про відмову в реєстрації для участі в додатковій сесії вступного випробування.

 

Зверніть увагу! Вступникам, щодо яких прийняли рішення про допуск до участі в додаткових сесіях вступного випробування та які взяли участь у них, результат, отриманий за підсумками участі в основній сесії, анулюють.

Результати додаткових сесій тестування буде розміщено на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» до 13 вересня 2022 року:

https://zno.testportal.com.ua/master/login

Основні нормативні документи Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 12.07.2022 №49 «Про затвердження Особливостей реєстрації для проходження у 2022 році магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту під час додаткових, спеціальних сесій»

https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/nakaz-49.pdf

Все про вказані додаткові сесії за лінком:

https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php/component/content/article?id=1116&fbclid=IwAR1oKb6E79gJuYlZLWDFh6YgT0E_g7d-VYpxqXTtl_cfP668JoVDeIKewTs

 

Також нагадуємо важливі контакти для всіх вступників!

Для тих, хто вступає на 1 курс бакалаврату:
https://pk.znu.edu.ua/4484.ukr.html
Тим, хто вступає на 1 курс бакалаврату зі скороченим строком навчання або ж на 2-3 курси, варто ознайомитися з наступною інформацією:
https://pk.znu.edu.ua/4485.ukr.html
Вони також можуть звернутися до приймальної комісії за адресою: навчальний корпус №6, ауд. №№ 111 і 114 або зателефонувати за номером: 289-12-04.
Уся необхідна інформація для вступників до магістратури розміщена за лінком:
https://pk.znu.edu.ua/4486.ukr.html
Також можна завітати до приймальної комісії за адресою: навчальний корпус №1, ауд. 38 або зателефонувати: 050-057-34-71.
Звертаємо увагу вступників з тимчасово окупованих територій та особливо небезпечних територій, що вони можуть ознайомитися з алгоритмом й особливостями вступу за лінком:
https://bit.ly/3yj9nRq
Звертайтесь також до представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини