Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ готуватимуть прикладних лінгвістів, котрі зможуть працювати й в IT-галузі

У ЗНУ готуватимуть прикладних лінгвістів, котрі зможуть працювати й в IT-галузі

У ЗНУ готуватимуть прикладних лінгвістів, котрі зможуть працювати й в IT-галузі
12.08.2022 10:07 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University вступна кампанія прикладна лінгвістика підготовка фахівців у галузі IT-технологій розробка комп’ютерних програм

Серед низки важливих освітніх програм у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) як ноу-хау виділяють «Прикладну лінгвістику». Адже за словами декана філологічного факультету, доцентки Ірини Бондаренко, лише кілька вишів в Україні мають таку спеціальність.

 

«Прикладна лінгвістика» – це підготовка фахівців у галузі IT-технологій. Це експериментальний проєкт для університету, бо тут дисципліни викладатимуть представники математичного факультету, факультету іноземної філології та філологічного. Мова програмування Python, розробка програм, завдяки такому підходу, стають доступними для здобувачів освіти філологічного факультету. Ми багато над цим працюємо. Прикладний лінгвіст зможе працювати в IT-галузі та галузі розробки програм. Для цього замало бути інженерним розробником певної комп’ютерної програми, треба ще добре володіти лінгвістичними навичками, і ці знання даватиме саме філологічний факультет Запорізького національного університету.

Мета освітньої програми «Прикладна лінгвістика» – підготувати висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців європейського рівня, здатних до розв’язання складних нестандартних спеціалізованих завдань і практичних проблем, пов’язаних із використанням української мови в різних галузях людської діяльності.

У випускників сформуються фахові компетентності практичного лінгвіста (базових навичок аналітичної роботи з мовним і мовленнєвим матеріалом, обробки мовних даних, експертного аналізу усного та писемного мовлення).

Детальна інформація за лінком:

https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/4362/bakalavr/12838

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини