Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити 12-15 серпня

Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити 12-15 серпня

Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу це зробити 12-15 серпня
12.08.2022 16:03 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Вступна кампанія ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University НМТ спеціальна сесія приймальна комісія відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

Абітурієнтів Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) проінформували щодо деяких важливих особливостей під час проведення спеціальної сесії НМТ. Вступникам, які ще не зареєструвалися для участі в тестуванні, потрібно 12-15 серпня створити реєстраційну картку, бланк якої автоматично формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО.

 

У МОН України повідомили про – внесення змін до Календарного плану організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту і передбачено спеціальний період реєстрації для участі в НМТ. Деталі відповідного документа за лінком:

https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/Nakaz_638_Zminy_do_KP.pdf

Вступники, які ще не зареєструвалися для участі в тестуванні, 12-15 серпня мають змогу створити реєстраційну картку, бланк якої автоматично формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО:

https://zno.testportal.com.ua/registration

Згодом треба сформувати комплект документів, що містить оформлену реєстраційну картку, копію паспорта, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о), і надіслати його до того регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою. Якщо немає змоги скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, вказану в реєстраційному повідомленні. У темі листа слід зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи.

З 24 серпня дізнатися свій логін і пароль, правильно увівши дані до спеціального сервісу «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022»:

https://zno.testportal.com.ua/info/getcertnum

Важливо уважно вводити персональні дані. 25-30 серпня – на Інформаційній сторінці учасника вибрати населений пункт для проходження НМТ:

https://zno.testportal.com.ua/info/login

5-7 вересня – остаточно визначатися з вибором населеного пункту для проходження НМТ, указати його назву на Інформаційній сторінці; до 10 вересня – отримати запрошення з інформацією про місце розташування тимчасового екзаменаційного центру для  проходження НМТ, датою та часом початку тестування; 12-16 вересня – взяти участь у спеціальній сесії НМТ. Зауважте, що вступники, які під час основного чи додаткового періодів реєстрації сформували реєстраційні картки на сайті Українського центру і надіслати документи до відповідного регіонального центру, однак з тих чи тих причин не змогли підтвердити своєї участі в НМТ, ПОВТОРНО НЕ РЕЄСТРУЮТЬСЯ, а з 25 до 30 серпня підтверджують бажання проходити тестування у спеціальну сесію.

Важлива інформація для тих, хто вступає на 1 курс бакалаврату розміщена тут:
https://pk.znu.edu.ua/4484.ukr.html
Тим, хто вступає на 1 курс бакалаврату зі скороченим строком навчання або ж на 2-3 курси, варто ознайомитися з наступною інформацією:
https://pk.znu.edu.ua/4485.ukr.html
Вони також можуть звернутися до приймальної комісії за адресою: навчальний корпус №6, ауд. №№ 111 і 114 або зателефонувати за номером: 289-12-04.
Уся необхідна інформація для вступників до магістратури розміщена за лінком:
https://pk.znu.edu.ua/4486.ukr.html
Також можна завітати до приймальної комісії за адресою: навчальний корпус №1, ауд. 38 або зателефонувати: 050-057-34-71.
Звертаємо увагу вступників з тимчасово окупованих територій та особливо небезпечних територій, що вони можуть ознайомитися з алгоритмом й особливостями вступу за лінком:
https://bit.ly/3yj9nRq
Звертайтесь також до представників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування.

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/

e-mail: vdpp_znu@ukr.net

телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber

Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини